Seba vs Majki Złowieni Challenge.

Reklamy

konkurs

Od końca sierpnia na kanałach socialmediowych Polsat Viasat Explore emitowane są premierowe odcinki miniserii zatytułowanej #SebaVsMajkiZłowieniChallenge, w której udział biorą dwaj popularni influencerzy ze świata wędkarskiego – Sebastian „Seba Kowalczyk i Michał Majki Pecyna.

Emisja oryginalnej treści, przygotowanej przez nadawcę wyłącznie na polski rynek, połączona jest z konkursem i serią angażujących aktywności w social media. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy służy kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie Polsat Viasat Explore.

#SebavsMajkiZłowieniChallenge to wyjątkowa propozycja, której nowoczesna forma wykorzystuje w komunikacji media społecznościowe, w twórczy sposób nawiązując do recitalowego charakteru popularnego wśród użytkowników sieci trendu challenge. Zamieszczane treści to pełne humoru wyzwania wędkarskie, rzucane sobie nawzajem przez dwóch charyzmatycznych prowadzących. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki użyją zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować rzucone wyzwania. Zobaczymy zatem takie atrakcje, jak łowienie za pomocą najtańszego dostępnego sprzętu czy… zbudowanie łódki z wykorzystaniem wyłącznie materiałów dostępnych w domu. Cóż, życzmy powodzenia!

Prowadzący będą rywalizować między sobą w ramach kampanii na Facebooku. Użytkownicy mediów społecznościowych będą również zachęcani do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie identycznych wyzwań, jakie rzucają sobie wędkarscy celebryci. Materiały zgłaszane będą poprzez dedykowaną stronę internetową, a dla autorów najlepszych klipów nadawca przygotował atrakcyjne nagrody. www.zrobtolepiej.viasatexplore.pl.

Kolejny oryginalny projekt w portfolio Viasat World (nadawca kanału dokumentalnego Polsat Viasat Explore) w założeniu skierowany jest do młodszej części publiczności – w szczególności do pasjonatów wędkarstwa, miłośników przygody i aktywności outdoorowych. Celem kampanii jest również zachęcenie widzów do śledzenia dedykowanego pasma wędkarskiego na antenie Polsat Viasat Explore, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi pasjonujące przygody miłośnika karpi Aliego Hamidiego czy zmagania kultowego wędkarza ekstremalnego Jeremy’ego Wade’a.

Nadawca kanału dokumentalnego Polsat Viasat Explore przygotował dla Państwa konkurs, w którym należy odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony program wędkarski na antenie Polsat Viasat Explore?

Nagrodami są dwa ekskluzywne, biznesowe pokrowice na ubrania. Aby je otrzymać należy wysłać sms pod nr 72051 (2 zł+VAT), o treści: express.po kropce odpowiedź na pytanie oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 4 października 2020 r

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz