Strona główna Sochaczew RUGBOWE EGZORCYZMY

RUGBOWE EGZORCYZMY

109
0

RUGBY Piękny stadion przy ulicy Warszawskiej jak dotąd nie sprzyjał naszym sportowcom. Kolejne mecze przegrywali na niej piłkarze oraz rugbiści. Wreszcie nadszedł ten dzień. Klątwa została zdjęta, a rugbowy egzorcyzm został nagrodzony punktem bonusowym.

Od pierwszych minut niedzielnego meczu nasi Wojownicy ruszyli do ataku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Kolejne ataki Orkana kończyły się przyłożeniami. Sochaczewianie grali jak natchnieni, a goście byli zupełnie zagubieni. Druga połowa rozpoczęła się także od dobrej gry naszej drużyny. Artur Fursenko staranował rywala i zdobył piąte przyłożenie (37:10). Nikt wtedy nie liczył na to, że w tym meczu będą jeszcze emocje. Rywale wzięli się do roboty i… prawie odrobili straty. Za ambicję i na otarcie łez dostali punkt bonusowy.

RC Orkan Sochaczew – Edach Budowlani Lublin 37:31 (25:10)

punkty: Kacper Wróbel (12), Michał Gadomski (5), Mateusz Pawłowski (5), Nahuel Villegas Dovalo (5), Bartłomiej Sadowski (5), Artur Fursenko (5)

skład: Bartłomiej Sadowski (Adam Szwarc), Artur Fursenko, Michał Szwarc, Jakub Młyńczak (Wojciech Krześniak), Radosław Rakowski, Kacper Wróbel (Kamil Miękus), Adrian Pętlak, Tomasz Markiewicz, Nahuel Aluhe Dovalo Villegas, Jakub Budnik, Daniel Niemyjski (Sebastian Misiak), Mateusz Pawłowski, Filippo Arrua (Kamil Zieliński), Michał Gadomski (Michał Polakowski), Miguel Julio Leigner (Antoni Gołębiowski)