Strona główna Sport MŁODZIEŻ PIASTA NAJLEPSZA POD SIATKĄ

MŁODZIEŻ PIASTA NAJLEPSZA POD SIATKĄ

76
0
PODZIEL SIĘ

SIATKÓWKA W miniony weekend w chodakowskiej hali odbyły się mecze finałowe Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, która została przerwana przez koronawirusa. Udało się je rozegrać teraz i okazało się, że najlepszą drużyną ALPS minionego sezonu jest Piast Feliksów.

KS Bielice – Volley CKU Sochaczew 3:2 (18:25, 25:22, 23:25, 15:9)

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Cezary Michalski, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Piotr Mydlak, Przemysław Woźniak, Bernard Kacprzak, Dawid Walkiewicz, Jacek Raczkowski

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Jakub Stasiak, Krzysztof Hajduk, Maciej Sławiński, Sławomir Grzelak, Maciej Nowicki, Dariusz Górski, Marcin Zwierz.

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Rąg (KS Bielice)

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 3:2 (30:28, 21:25, 20:25, 25:21, 15:12)

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Mateusz Grzegorek, Artur Rokicki, Maciej Cierpikowski, Wojciech Socha, Artur Rokicki, Łukasz Ostrowski, Konrad Kierzkowski, Kacper Pawłowski

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

Nagrody indywidualne w tym sezonie przypadły:

Najlepszy przyjmujący – Łukasz Lewandowski (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy środkowy – Kamil Dorodziński (KS Bielice)

Najlepszy atakujący – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Najlepszy rozgrywający – Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy libero – Piotr Fergin (KS Piast Feliksów)

MVP – Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

Mecz o V miejsce

AZS Team Volley – Teresin 3:0 (25:19, 25:11, 25:22)

AZS Team Volley: Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Marcin Kołodziejski, Karol Stachurski, Arkadiusz Machnio

Teresin: Krystian Woźnicki, Dariusz Wawrzyńczak, Jakub Racinowski, Patryk Mostek, Mateusz Teodorkiewicz, Maciej Wójcik.

Zawodnikiem meczu został Karol Stachurski (AZS Team Volley)

Mecz o III miejsce

KS Bielice – Volley CKU Sochaczew 3:1 (25:20, 23:25, 25:20, 25:21)

KS Bielice: Przemysław Woźniak, Patryk Kowalski, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Bernard Kacprzak, Kamil Dorodziński, Damian Rąg, Krzysztof Rąg, Dawid Walkiewicz, Jacek Raczkowski

Volley CKU Sochaczew:Robert Gajda, Marcin Gawroński, Jakub Stasiak, Dariusz Górski, Krzysztof Hajduk, Sławomir Grzelak, Maciej Sławiński, Marcin Zwierz

Zawodnikiem meczu został Damian Rąg (KS Bielice)

Finał

SRS Most Wyszogród – KS Piast Feliksów 0:3 (20:25, 19:25, 23:25)

SRS Most Wyszogród: Emil Jasiński, Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła

KS Piast Feliksów: Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Piotr Fergin, Patryk Pliszka, Maciej Cierpikowski, Konrad Kierzkowski, Wojciech Socha, Kacper Pawłowski, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz.

Zawodnikiem meczu został Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

Składy drużyn XXVI edycji ALPS:

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Adrian Kucharewicz, Mateusz Grzegorek, Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Grzegorz Podenas, Wojciech Socha, Patryk Pliszka, Karolina Pindor, Konrad Kierzkowski, Dominik Wieczorek, Maciej Cierpikowski, Kacper Pawłowski.

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Emil Jasiński, Mariusz Pakuła, Łukasz Lewandowski, Radosław Pachelski, Tomasz Rogoziński, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Michał Lichota, Paweł Stańczak, Piotr Rasztemborski, Konrad Pięcek, Piotr Idźkowski, Jerzy Jędrzejak.

KS Bielice: Kamil Dorodziński, Damian Rąg, Piotr Mydlak, Jacek Raczkowski, Krzysztof Rąg, Bernard Kacprzak, Cezary Michalski, Adam Cierebiej, Przemysław Woźniak, Patryk Kowalski, Dawid Grochowski, Łukasz Smędowski, Dawid Walkiewicz

Volley CKU Sochaczew: Robert Gajda, Marcin Gawroński, Michał Werłaty, Jakub Stasiak, Krzysztof Hajduk, Maciej Sławiński, Tomasz Walczewski, Bartłomiej Kacprzak, Sławomir Grzelak, Adrian Adamczyk, Tomasz Najmrocki, Maciej Nowicki, Dariusz Górski, Marcin Zwierz.

AZS Team Volley: Mariusz Konopka, Jarosław Ptaszkiewicz, Arkadiusz Machnio, Karol Stachurski, Krzysztof Mamcarz, Marcin Kołodziejski, Mateusz Koperski, Krzysztof Banaszek, Mateusz Koperski, Łukasz Bartosiewicz, Tomasz Pindor, Mateusz Słowiński, Mateusz Smotarski, Piotr Konopka, Piotr Wróblewski, Bartłomiej Wiśniewski, Przemysław Lipski

Teresin: Karol Sapigórski, Dariusz Wawrzyńczak, Robert Woźniak, Piotr Czaplicki, Patryk Mostek, Roland Zakrzewski, Robert Stańczak, Krystian Woźnicki, Maciej Wójcik, Mateusz Leszczyński, Artur Trochimiak, Łukasz Wróbel, Mateusz Teodorkiewicz, Artur Toczyński, Leszek Nidziński, Jakub Racinowski.

IW

Fot. IW/MOSiR