Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

361
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Znikający simson

NOWY BIAŁYNIN Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł motorower simson. Do kradzieży doszło 21 września w Nowym Białyninie.

Źle wycyrklował

SOCHACZEW Na ulicy Sienkiewicza w Sochaczewie kierowca autobusu podczas wykonywanego manewru omijania doprowadził do kolizji z fordem mondeo. Do zdarzenia doszło 21 września.

Na podwójnym gazie

KOZŁÓW BISKUPI W Kozłowie Biskupim policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego skodą. Okazało się, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i osadzili w policyjnym areszcie. Do kontroli doszło 22 września.

Fatalny manewr

SOCHACZEW Kierowca hondy podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z fordem. Kolizja miała miejsce 22 września na ul. Piłsudskiego.

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA Policjanci z KPP w Sochaczewie zostali powiadomieni 23 września, że w jednym ze sklepów w Wójtówce doszło do kradzieży. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał złodzieja mandatem.

Wjechał w forda

SOCHACZEW Kierujący oplem vectra w Al. 600 – lecia nie zachował bezpiecznego odstępu i doprowadził do kolizji z fordem focusem. Zdarzenie miało miejsce 24 września.

Zaatakował mercedesa

SOCHACZEW Nieznany sprawca wybił szyby i urwał lusterko w mercedesie, który był zaparkowany na ul. 15 Sierpnia. Do ataku wandala doszło 24 września.

Trafił w słup

SOCHACZEW Na ul. Wojska Polskiego w Sochaczewie kierowca mercedesa sprinter doprowadził do zderzenia ze słupem telekomunikacyjnym i odjechał z miejsca zdarzenia. Kolizja miała miejsce 25 września.

Dzwon na Reymonta

SOCHACZEW Na ulicy Reymonta w Sochaczewie kierująca oplem podczas cofania doprowadziła do kolizji z oplem. Do zdarzenia doszło 26 września..

Pijane mamuśki

SOCHACZEW W sobotę, 26 września, policjanci zostali poinformowani, że pijana matka opiekuje się małymi dziećmi. Podczas interwencji okazało się, że dwie siostry są pod wpływem alkoholu i każda z nich miała pod opieką dwójkę dzieci. Małoletnich przekazano pod opiekę babci. Do interwencji doszło na ul. Chopina.

opr. atu

fot.policja