Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

228
0
PODZIEL SIĘ

Oszustwo na pożyczkę

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 14 września, że nieznana osoba zawarła umowę pożyczkową na dane mieszkańca Sochaczewa. Trwa poszukiwanie oszusta.

Wybuchowy spacer

SOCHACZEW Policjant sochaczewskiej komendy w trakcie spaceru w lesie znalazł dwa pociski z czasów II wojny światowej. Do zdarzenia doszło 14 września. Teren został zabezpieczony, a pociski zabrane przez saperów celem ich unieszkodliwienia.

Straciła prawko

JÓZIN Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującej volkswagenem. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Do zatrzymania dokumentu doszło 15 września w Józinie.

Cofanie na kolizję

SOCHACZEW Podczas manewru cofania kierowca toyoty doprowadził do kolizji z chevroletem. Do zdarzenia doszło 15 września na ul. Chodakowskiej.

Kierował z zakazem

ŻUKÓW Policjanci z patrolu drogowego zatrzymali 16 września do kontroli mieszkańca gminy Młodzieszyn. Kierował on pojazdem pomimo czynnego zakazu sądowego zabraniającego siadania mu za kółkiem. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

Wpadł poszukiwany

GRODZISK MAZOWIECKI Sochaczewscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zatrzymania mężczyzny doszło 17 września w Grodzisku Mazowieckim.

Taranowała na drodze

MOKAS Kobieta kierująca peugeotem nie udzieliła na drodze pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadziła do kolizji z hyundai’em. Do zdarzenia doszło 17 września.

Wyjechał sobie mandat

SOCHACZEW Kierowca renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Nadmierna prędkość doprowadziła do kolizji ze scanią. W efekcie policjanci nałożyli na szarżującego kierowcę mandat karny. Do zdarzenia doszło 18 września w Młodzieszynie.

Znikły tablice

PAPROTNIA Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła 19 września, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z jej fiata punto. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Kolizja o pierwszeństwo

WÓJTÓWKA Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Ty samym doprowadził do kolizji z volkswagenem. Do zdarzenia doszło 19 września w Wójtówce.

Pijany na drodze

KĄTY Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem mondeo. Okazało się, że 44-latek ma prawie promil alkoholu w organizmie. Jego auto zostało usunięte z drogi. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 20 września w Kątach.

 Oprac. BN

fot.pixabay