Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

296
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

Oszustwo na pożyczkę

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni 14 września, że nieznana osoba zawarła umowę pożyczkową na dane mieszkańca Sochaczewa. Trwa poszukiwanie oszusta.

Wybuchowy spacer

SOCHACZEW Policjant sochaczewskiej komendy w trakcie spaceru w lesie znalazł dwa pociski z czasów II wojny światowej. Do zdarzenia doszło 14 września. Teren został zabezpieczony, a pociski zabrane przez saperów celem ich unieszkodliwienia.

Straciła prawko

JÓZIN Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy kierującej volkswagenem. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o więcej niż 50 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Do zatrzymania dokumentu doszło 15 września w Józinie.

Cofanie na kolizję

SOCHACZEW Podczas manewru cofania kierowca toyoty doprowadził do kolizji z chevroletem. Do zdarzenia doszło 15 września na ul. Chodakowskiej.

Kierował z zakazem

ŻUKÓW Policjanci z patrolu drogowego zatrzymali 16 września do kontroli mieszkańca gminy Młodzieszyn. Kierował on pojazdem pomimo czynnego zakazu sądowego zabraniającego siadania mu za kółkiem. Do zdarzenia doszło w Żukowie.

Wpadł poszukiwany

GRODZISK MAZOWIECKI Sochaczewscy policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu sochaczewskiego, poszukiwanego na podstawie listu gończego. Do zatrzymania mężczyzny doszło 17 września w Grodzisku Mazowieckim.

Taranowała na drodze

MOKAS Kobieta kierująca peugeotem nie udzieliła na drodze pierwszeństwa przejazdu. W efekcie doprowadziła do kolizji z hyundai’em. Do zdarzenia doszło 17 września.

Wyjechał sobie mandat

SOCHACZEW Kierowca renault nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Nadmierna prędkość doprowadziła do kolizji ze scanią. W efekcie policjanci nałożyli na szarżującego kierowcę mandat karny. Do zdarzenia doszło 18 września w Młodzieszynie.

Znikły tablice

PAPROTNIA Mieszkanka gminy Teresin zgłosiła 19 września, że nieznany sprawca ukradł tablice rejestracyjne z jej fiata punto. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Kolizja o pierwszeństwo

WÓJTÓWKA Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Ty samym doprowadził do kolizji z volkswagenem. Do zdarzenia doszło 19 września w Wójtówce.

Pijany na drodze

KĄTY Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem mondeo. Okazało się, że 44-latek ma prawie promil alkoholu w organizmie. Jego auto zostało usunięte z drogi. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 20 września w Kątach.

 Oprac. BN

fot.pixabay