Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

200
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Portfel przepadł

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca ukradł jej portfel i telefon komórkowy. Do kradzieży doszło 7 września na ul. Żytniej.

Gdzie są okulary

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznana osoba przywłaszczyła sobie w jednym ze sklepów przy Al. 600- lecia w Sochaczewie okulary o wartości ponad 2 tys. złotych. Zdarzenie miało miejsce 7 września.

Zaatakowali plandeki

SOCHACZEW Po raz kolejny dali znać o sobie sochaczewscy wandale. Tym razem ich ofiarą padły dwie plandeki na naczepach zaparkowanych przy ul. Gwardyjskiej. Do aktu wandalizmu doszło 8 września.

Wyczyścili mieszkanie

SOCHACZEW Policjanci zostali poinformowani, że złodzieje włamali się do mieszkania przy ul. Niemcewicza. Ich łupem padł sprzęt RTV, AGD i inne przedmioty na szkodę 58 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Kradzież miała miejsce 8 września.

Bez uprawnień

KUZNOCIN Funkcjonariusze z sochaczewskiej drogówki zatrzymali do kontroli w Kuznocinie kierowcę mercedes. Okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Do kontroli doszło 9 września..

Dzwon na skrzyżowaniu

SOCHACZEW W czwartek, 10 września, na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej z Al. 600 – lecia w Sochaczewie doszło do kolizji drogowej. Z ustaleń policji wynika, kierowca citroena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z nissanem.

 Ciężka stopa

TUŁOWICE Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy volvo, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do kontroli drogowej doszło 11 września w Tułowicach.

Trafił w słup

MIKOŁAJEW Mieszkaniec gminy Nowa Sucha kierował seatem toledo mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie doprowadził w Mikołajewie do kolizji ze słupem energetycznym. Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnym areszcie. Nieodpowiedzialny kierowca stracił również prawo jazdy. Do interwencji doszło 12 września.

Nie miał prawka

CHODAKÓWEK Policjanci zatrzymali w Chodakówku mieszkaniec gminy Sochaczew, który kierował kierował citroenem, pomimo cofniętych uprawnień do kierowania. Do przestępstwa doszło 13 września.

opr. atu

fot.policja