Dostałeś mandat? Możesz zapłacić kartą

Policjanci przypominają, że za mandat karny możesz zapłacić kartą. Patrole ruchu drogowego mają na wyposażeniu niezbędne terminale.

Pamiętaj! Jeżeli popełniłeś wykroczenie w ruchu drogowym, masz możliwość uiszczenia opłaty za nałożony mandat karny przy pomocy terminala płatniczego.

Przypominamy: policjanci ruchu drogowego zazwyczaj posiadają w radiowozie terminal płatniczy, za pomocą którego można uiścić grzywnę nałożoną w postaci mandatu karnego; grzywnę można uiścić używając tylko swojej karty, płatność z tytułu nałożonej grzywny nie może być dzielona tzn.: niedopuszczalne jest przyjęcie należności za jeden mandat w dwóch transakcjach, jak również łączenie płatności gotówką z formą bezgotówkową, jeżeli osoba wyrazi taką wolę policjant zawsze wyda potwierdzenie dokonania płatności dokonując opłaty za pośrednictwem terminala płatniczego nie poniesiecie Państwo żądnych dodatkowych kosztów związanych z tą transakcją; uiszczając grzywnę za pośrednictwem terminala płatniczego unikniecie Państwo ewentualnej egzekucji niezapłaconej grzywny przez Urząd Skarbowy.

PROSIMY O ZACHOWANIE OSTROŻNOŚCI NA DRODZE

fot.policja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz