PRZEKLĘTE BOISKO

PIŁKA NOŻNA Płocka Liga Okręgowa Przed rozpoczęciem rozgrywek w obozie Orkana panował bardzo dobry nastrój oraz niemal pewność, że gra w płockiej okręgówce będzie spacerkiem od wygranej do wygranej. Sparingi nie napawały takim optymizmem, ale słaba gra tłumaczona była kiepską nawierzchnią boiska bocznego.

Nadszedł wreszcie ten dzień. Sobota, 21 sierpnia. Na piękną płytę boiska głównego przy ulicy Warszawskiej wybiegły jedenastki Orkana oraz Amatora Maszewo i to co się działo na boisku, załamało prawdopodobnie nie tylko kibiców. Goście grali z naszymi w „dziada” i gdy tylko przyspieszyli, padał kolejny gol. Padło ich sześć i był to najniższy wymiar kary dla naszych piłkarzy. Piękne i równe boisko okazało się przekleństwem dla sochaczewian. Czy będzie tak w kolejnych meczach wkrótce się okaże.

Druga nasza powiatowa drużyna w tej klasie rozgrywkowej – Unia Iłów, podejmowała na swoim boisku Stoczniowca Płock. Mecz został rozstrzygnięty już w pierwszej połowie, chociaż do dużych   emocji doszło w jego końcówce. Padły w niej trzy gole. Mogło być więcej, gdyż mająca w drugiej połowie optyczną przewagę Unia nie wykorzystała dwóch „setek”. Warto wspomnieć o tym, że iłowianie przez prawie pół godziny grali w osłabieniu, gdyż boisko musiał opuścić Przemysław Kamiński, który ukarany został dwoma żółtymi kartkami.

Orkan Sochaczew – Amator Maszewo   0:6 (0:3)

skład: Antoni Gomza – Robert Kołodziejczak, Łukasz Kobierecki, Piotr Orliński (Radosław Strzelczyk), Michał Foks, Grzegorz Affek (Mateusz Kaczorowski), Przemysław Bardziński, Konrad Kuśmider (Kacper Jasiński), Adrian Rzeźniczek, Cezary Czarnecki, Sebastian Wójcik

Unia Iłów – Stoczniowiec Płock   2:5 (1:3)

gole: Jakub Lis (32′), Kamil Wojciechowski (88′)

skład: Hubert Duda – Tomasz Trafalski, Damian Wojciechowski (87′ Adrian Srtycharski), Kuba Świątek (83′ Piotr Felczak), Przemysław Kamiński, Rafał Karpiński (71′ Oskar Kobierecki), Arkadiusz Błaszczyk (89′ Alan Karasek), Kamil Wojciechowski, Jakub Lis (67′ Mariusz Kunikowski), Marcin Karasiński, Tomasz Grzywacz (73′ Krystian Rafalski)

Wyniki II kolejki

Orkan – Amator 0:6

Unia – Stoczniowiec 2:5

Orzeł – Skra 3:2

Pogoń – Delta 0:4

Mazur – Czermno 1:1

Skrwa – Zryw 1:4

Błękitni – Stegny 2:4

Tabela

1.Stoczniowiec Płock   6 14-3

2.Stegny Wyszogród 6 7-4

3.Unia Czermno 4 5-2

4.Delta Słupno 4 4-0

5.Mazur Gostynin 4 3-1

6.Orzeł Goleszyn 4 3-2

7.Błękitni Gąbin 3 9-6

8.Zryw Bielsk 3 4-3

9.Amator Maszewo 3 8-7

10.Unia Iłów 0 2-5

11.Skrwa Łukomie 0 3-7

12.Orkan Sochaczew 0 0-6

13.Pogoń Słupia 0 1-8

14.Skra Drobin 0 3-12

Tomasz Ertman

Fot. Tomasz Ertman

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz