Przed nami plażowy finał

fot. archiwum

SIATKÓWKA PLAŻOWA Odbyły się dwa kolejne turnieje eliminacyjne Grand Prix Sochaczewa w siatkówce plażowej. Pierwszy z nich rozegrany został w Chodakowie i wystartowało w nim dziewięć par. Najlepszymi okazali się Łukasz Grzyb i Michał Koryciński.

W kolejnym wystartowało pięć teamów, które zagrały ze sobą na boisku w Karwowie systemem każdy z każdym. Tym razem najlepsi byli Marcin Kołodziejski i Łukasz Lewandowski. Sochaczewska para Krzysztof Rąg i Kamil Dorodziński stanęła na najniższym stopniu podium.

Turniej finałowy odbędzie się na plaży miejskiej 29 sierpnia.

Wyniki IV turnieju eliminacyjnego

Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Mateusz Tański/Piotr Szerszeń 21:11

Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 21:23

Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski – Łukasz Grzyb/Michał Koryciński 10:21

Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 21:15

Maciej Radzion/Grzegorz Radzion – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 9:21

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Maciej Radzion/Grzegorz Radzion 21:9

Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Łukasz Grzyb/Michał Koryciński 16:21

Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 21:8

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 15:21

Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 21:13

Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 18:21

Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki – Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski 21:19

Półfinały

Łukasz Grzyb/Michał Koryciński – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 2:1 (15:9, 15:6)

Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 1:2 (15:10, 10:15, 11:15)

mecz o III miejsce

Mateusz Gabriel/Karol Łoza – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 2:0 (15:12, 15:10)

Finał

Łukasz Grzyb/Michał Koryciński – Łukasz Szypryt/Patryk Szulecki 2:0 (15:6, 15:10)

Wyniki V Turnieju eliminacyjnego

Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski – Maciej Radzion/Grzegorz Radzion 2:0 (15:3, 15:4) Marcin Kołodziejski/ Łukasz Lewandowski – Karol Łoza/ Mateusz Gabriel 2:0 (15:10, 15:13) Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 2:1 (11;15, 17:15, 18:16)

Maciej Radzion/Grzegorz Radzion – Marcin Kołodziejski/ Łukasz Lewandowski 0:2 (0:15, 9:15)

Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Karol Łoza/ Mateusz Gabriel 0:2 (12:15, 6:15)

Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski – Marcin Kołodziejski/ Łukasz Lewandowski 0:2

(10:15,12:15)

Karol Łoza/ Mateusz Gabriel – Maciej Radzion/Grzegorz Radzion 2:0 (15:3, 15:3)

Marcin Kołodziejski/ Łukasz Lewandowski – Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 2:0 (15:5, 15:8)

Karol Łoza/ Mateusz Gabriel – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 2:0 (15:8, 15:12)

Maciej Radzion/Grzegorz Radzion – Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 0:2 (0:15, 0:15)

Kolejność turnieju

1.Marcin Kołodziejski/Łukasz Lewandowski 12

2.Karol Łoza/Mateusz Gabriel   9

3.Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 6

4.Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 3

5.Maciej Radzion/Grzegorz Radzion 0

Kolejność po V turniejach

1.Łukasz Lewandowski 135

2.Patryk Jóźwiak 105

3.Marcin Kołodziejski 95

4.Piotr Kołaczkowski 70

5.Mateusz Gabriel, Karol Łoza, Kamil Dorodziński, Krzysztof Rąg, Piotr Strożek i Łukasz Grzyb po 65

11.Damian Morawski 55

12.Krzysztof Gałecki 50

13.Mateusz Tański i Piotr Szerszeń po 45

15.Adam Chrobot, Damian Wojciuk, Konrad Chudek, Mateusz Zarudzki i Michał Koryciński po 40

20.Kamil Wachul, Łukasz Szypryt, Patryk Szulecki, Damian Gościański, Adam Miniak i Krzysztof Szubarczyk po 35

26.Damian Białorudzki i Karol Ślażycki po 30

27.Robert Amróz, Łukasz Kosiorek, Magdalena Sadlakowska, Mateusz Krzywicki i Mateusz Gmitrzak po 25

32.Jakub Cyprys, Maciej Radzion i Grzegorz Radzion po 20

35.Konrad Tomaszewski i Artur Tomaszewski po 15

37.Jakub Kukieła i Jan Poński po 10

39.Jakub Gawryszczak i Dominik Niedbałka po 5

Tomasz Ertman

Fot.Tomasz Ertman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz