Podzielili punkty

fot.pixabay

PIŁKA NOŻNA Warszawska liga okręgowa

W sobotnie upalne przedpołudnie do Teresina zawitała jak zwykle silna ekipa z Milanówka. Od pierwszego gwizdka arbitra obydwa zespoły mocno weszły w mecz, a każdy jak najszybciej chciał udowodnić swoją wyższość.

Już w 6. minucie po błędzie naszego obrońcy goście objęli prowadzenie, którym cieszyli się jedynie chwilę. Pięć minut później, po świetnym wykonaniu rzutu wolnego przez Michała Bargła, Kamil Smoliński strzałem głową wyrównał stan meczu.

W 21. minucie Kamil stanął przed kolejną szansą, egzekwując rzut karny i uderzając precyzyjnie szansy tej nie zmarnował. Wkrótce Teresin doznał poważnego osłabienia, boisko musiał bowiem opuścić kontuzjowany Kacper Bargieł, w którego miejsce wprowadzony został Sylwek Płacheta.

W 38. minucie mogliśmy mieć poważne obawy o utratę prowadzenia, gdyż tym razem goście wykonywali jedenastkę. Piękną interwencją popisał się jednak Konrad Drązikowski, odbijając piłkę w pole, trafiła ona do kolejnego zawodnika rywali, ale i tym razem nie skończyło się to dla Teresina utratą gola. Do przerwy jeszcze Grzegorz Węsek i Sylwek Płacheta mogli podwyższyć prowadzenie, jednak tym razem ich strzały okazały się nieskuteczne.

Po przerwie Milan wziął się ostro do pracy i w 54. minucie zawodnik gości otrzymał znakomite zagranie na wolne pole, wykonał efektowny rajd prawym skrzydłem, po czym z bardzo ostrego kąta strzałem w długi lewy róg pokonał Drązikowskiego. Od tego momentu oglądaliśmy bardzo dobre, żywe widowisko. Obydwa zespoły konstruowały akcję za akcją i do końca nie było wiadomo, kto z tego meczu wyjdzie zwycięsko. Ostatecznie nie wyszedł nikt i po pięknej walce drużyny podzieliły się punktami. Kto wybrał się w sobotę na stadion w Teresinie, ten nie żałował, gdyż mecz mógł się podobać i myślę, że punktu wywalczonego po ogromnym zaangażowaniu możemy być zadowoleni.

W najbliższy piątek o godz. 19.00 podopieczni Sebastiana Kęski rozegrają arcytrudne wyjazdowe spotkanie z legitymującą się po czterech kolejkach kompletem 12 punktów ekipą Laury Chylice.

KS Teresin – Milan Milanówek 2:2 (2:1)

Bramki dla Teresina: Kamil Smoliński – dwie (11 i 21 min. – karny)

KS Teresin: Drązikowski – Yandiuk, Binienda, Smoliński, Popławski – Bauman, Stojek – Parśniak (80 Żakowski), M. Bargieł, Węsek – K. Bargieł (26 Płacheta)

KST

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz