ORKAN SZLIFUJE FORMĘ

PIŁKA NOŻNA Piłkarze Orkana mają spore problemy ze względu na nieodebrany jeszcze obiekt przy ulicy Warszawskiej. Swoje sparingi rozgrywają na bocznym „klepisku”, a z nowego jeszcze skorzystać nie mogą. Brak placu do gry powoduje, że klub nie dostał jeszcze licencji na grę.

Nie zważając na przeciwności losu, sochaczewianie rozegrali kolejny test-mecz. Tym razem starli się ze Spójnią Mała Wieś. Praktycznie przez całe spotkanie gospodarze mieli wyraźną przewagę. Wynik 3:0 jest najniższym wymiarem kary dla rywali. W drugiej połowie nasi napastnicy seryjnie marnowali wyśmienite okazje do strzelenia kolejnych goli. W sparingach można sobie jeszcze na taki brak skuteczności pozwolić. W meczach ligowych raczej już nie, gdyż może tak się zdarzyć, że w całym spotkaniu wypracuje się 1-2 sytuacje i żeby nie przegrać, trzeba je będzie wykorzystać.

Trzeba przyznać, że ambitni rywale także stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji strzeleckich. Na szczęście dla podopiecznych Józefa Szajewskiego, ich nie wykorzystali. Nasi obrońcy nie mogą sobie pozwolić na taką nonszalancję i błędy.

Do rozpoczęcia ligi jest jeszcze sporo czasu i wszelkie mankamenty można jeszcze wyeliminować. Trzeba to zrobić po to, żeby po zakończonych meczach ligowych można się było cieszyć ze zdobytych goli i punktów.

Sparing swój rozegrali także juniorzy Orkana. W meczu z Czarnymi Bednary uzyskali remis. Jest on o tyle cenny, gdyż w drużynie gospodarzy zagrało kilku seniorów.

Seniorzy

Orkan Sochaczew – Spójnia Mała Wieś 3:0 (1:0)

gole: Cezary Czarnecki (2), Adrian Rzeźniczek

skład: Antoni Gomza (Konrad Kowalski) – Robert Kołodziejczak, Łukasz Kobierecki, Piotr Orliński, Kamil Jeznach, Mateusz Kaczorowski, Michał Foks, Kamil Śmigiel, Adam Jastrzębski, Patryk Rygacki, Kacper Jasiński, Piotr Tomaszewski, Grzegorz Affek, Adrian Rzeźniczek, Sebastian Wójcik, Cezary Czarnecki.

Juniorzy (2003/2004)

Czarni Bednary – Orkan Sochaczew 3:3 (1:1)

gole: Antoni Andrusiewicz, Michał Zieliński, Eryk Skwara-Sadowski

Tomasz Ertman

Fot. Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz