Odrodzeni z niemocy

163
0

PIŁKA NOŻNA Warszawska liga okręgowa

Reakcja na fatalny środowy mecz z Rysiem Laski przyszła bardzo szybko. I była to bardzo pozytywna reakcja. Ze względu na problemy z murawą Perły Złotokłos, wyjazdowy mecz odbył się na boisku w Wólce Kozodawskiej.

Po kilku minutach niepewności i dość nerwowej gry Teresin wziął się ostro do pracy i momentalnie pokazał swoje umiejętności. Mecz dla podopiecznych Sebastiana Kęski ułożył się znakomicie, gdyż już po 11. minutach prowadzili 2:0 i to gospodarze musieli martwić się, co można zmienić w grze, aby jej obraz okazał się dla nich bardziej korzystny. Nie zmienili nic, zaś Teresin punktował ich konsekwentnie, podwyższając jeszcze przed przerwą prowadzenie na 3:0, a niedługo po niej zdobywając czwartą bramkę.

Dopiero wówczas można było grę nieco uspokoić, lecz nawet wtedy spotkanie bezapelacyjnie kontrolowali goście, z wyjątkiem jednego groźnego strzału dla gospodarzy w piękny sposób obronionego przez Konrada Drązikowskiego, oraz skutecznie egzekwowanego rzutu karnego w 73. minucie. To jednak wszystko, na co w niedzielne popołudnie stać było Perłę Złotokłos.

Teresin zwyciężył zasłużenie, będąc przez prawie całe spotkanie zespołem zdecydowanie lepszym. Na wyróżnienie zasłużył młodziutki Sebastian Parśniak, który znakomicie wykończył świetne prostopadłe dogranie, zdobywając pierwszą bramkę, jak i prezentował efektowne rajdy prawą stroną boiska.

W sobotę 21 sierpnia Teresin podejmie ekipę Milanu Milanówek, oby z podobnym pozytywnym skutkiem.

Perła Złotokłos – KS Teresin 1:4 (0:3)

Bramki dla Teresina: Parśniak (7 min.), K. Bargieł (11 min.), M. Bargieł (39 min.), Stojek (55 min.)

KS Teresin: Drązikowski – Yandiuk (84 Felczak), Binienda, Smoliński, Popławski – Bauman, Parśniak (88 Ciurzyński), M. Bargieł, Stojek, Węsek – K. Bargieł