Strona główna Kronika kryminalna Kronika Kryminalna

Kronika Kryminalna

340
0
PODZIEL SIĘ

Atak na lusterko

SOCHACZEW Nieznany sprawca oberwał lusterko i porysował karoserię renault megane zaparkowanego na ulicy Trojanowskiej w Sochaczewie. Do ataku wandala doszło 24 sierpnia.

Amfa w skarpecie

FELIKSÓW Funkcjonariusze z Teresina w miejscowości Feliksów na jednym z parkingów zauważyli fiata doublo z zaczepioną przyczepką oraz dwóch mężczyzn stojących koło samochodu i palących papierosy. Jeden z mężczyzn na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo i schował coś w skarpecie. Policjanci postanowili sprawdzić, dlaczego tak się zachowuje. Okazało się, że 38-letni mieszkanie gminy Młodzieszyn próbował ukryć w skarpecie cztery woreczki foliowe amfetaminą o łącznej wadze 2,8 grama. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Do zatrzymania doszło 25 sierpnia.

Lewe fajki na targu

SOCHACZEW Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego podczas wizyty na targowisku miejskim przy ulicy Pokoju zatrzymali 45-letnią mieszkankę Sochaczewa, która handlowała papierosy bez polskich znaków akcyzowych. Przy kobiecie znaleziona 590 sztuk papierosów. Zdarzenie miało miejsce 25 sierpnia.

Totalna głupota

KĄTY W miejscowości Kąty policjanci zatrzymali 62-letnią mieszkankę gminy Iłów, która kierowała mercedesem, mając w organizmie prawie 3 promile alkoholu i doprowadziła również do kolizji z innym pojazdem. Jakby tego było mało kobieta decyzją starosty sochaczewskiego miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Do zdarzenia doszło 25 sierpnia

Zwinęli kabel

BRAKI W miejscowości Braki złodzieje włamali się garażu na jednej z tamtejszych posesji. Ich łupem padł kabel siłowy. Kradzież miała miejsce 27 sierpnia.

Skasowali szyby

SOCHACZEW Na ulicy Wojska Polskiego w Sochaczewie nieznany sprawca wybił szybę w samochodzie chevrolet. Do podobnego zdarzenia doszło także na ulicy Słowackiego, gdzie z kolei wybito daci. Do obydwu aktów wandalizmu doszło 28 sierpnia.

Skok po elektronarzędzia

SOCHACZEW Policja poszukuje złodziei, którzy włamał się do domku letniskowego przy ulicy Brochowskiej w Sochaczewie. Jego właścicielka,70 letnia mieszkanka Sochaczewa w wyniku włamania, które miało miejsce 28 sierpnia straciła elektronarzędzia.

 Toyota odjechała

WYPALENISKO W sobotę, 29 sierpnia, nieznany sprawca w miejscowości Wypalenisko dokonał kradzieży toyoty corolla wraz z dokumentami i kluczykami na szkodę 25 letniego mieszkańca Sochaczewa.

opr. atu

fot.policja