Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

347
0
PODZIEL SIĘ

Ogołocili garaż

SOCHACZEW Na ulicy Płockiej nieznani sprawcy dokonali kradzieży z włamaniem do garażu mieszczącego się jednej z działek rekreacyjnych. Łupem złodziei padły elektronarzędzia i narzędzia elektryczne o wartości ponad 2000 złotych. Kradzież miała miejsce 17 sierpnia.

Trafi za kratki

SOCHACZEW W poniedziałek, 17 sierpnia, policjanci zatrzymali 53-letniego mieszkańca Sochaczew, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Rower odjechał

SOCHACZEW Oficer dyżurny KPP W Sochaczewie został poinformowany przez 25-letniego mieszkaniec gminy Sochaczew zawiadomił, iż nieznany sprawca w rejonie ulicy Porzeczkowej dokonał kradzieży roweru marki kross pozostawionego na chwile w lesie. Zdarzenie miało miejsce 18 sierpnia.

Staranowała tira

SOCHACZEW Na ulicy Płockiej w Sochaczewie 79-letnia rowerzystka mieszkanka Sochaczew jadąc po chodniku nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w ciężarowego mana. Na całe szczęście nie doznała ciężki obrażeń po udzieleniu pomocy medycznej udała się do domu. Do kolizji doszło 19 sierpnia.

Stracił rower

SOCHACZEW W Al. 600-lecia w Sochaczewie nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki unibike o wartości 2600 złotych na szkodę 33-letniego mieszkańca Sochaczewa. Kradzież miała miejsce 19 sierpnia.

Ukradli monitoring

SOCHACZEW W ubiegłym tygodniu sochaczewscy złodzieje mimo panujących upałów nie zrezygnowali z pracy. Między innymi na ulicy Chełmońskiego z niezamkniętego pomieszczenia w piwnicy ukradli piłę spalinową. Kradzieży dokonano 20 sierpnia. Natomiast dzień później, 22 sierpnia, ich łupem padła kamera przemysłowa zamontowana na farmie fotowoltaicznej w Feliksowie.

Wirtualny telefon

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczew powiadomiła policję, że na jednym z portali aukcyjnych zamówiła telefon IPhone 11 o wartości 3200 zł, za który zapłaciła ale zamówionego telefonu nie otrzymała.

opr. es

fot.policja