Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

326
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Znikły elektronarzędzia

NOWA PIASECZNICA Nieznany sprawca włamał się 10 sierpnia do niezamieszkałego budynku w Nowej Piasecznicy. Złodziej ukradł elektronarzędzia.

Spowodował kolizję

SOCHACZEW Kierowca peugeota wskutek nieodpowiednich manewrów doprowadził do kolizji z nissanem. W efekcie dodatkowo został poszkodowany hyundai i30. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia drogowego doszło 10 sierpnia na Al. 600-lecia.

Zagrożenie na drodze

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali motocykliście dowód rejestracyjny od jego motocykla yamaha. Pojazd ten był niesprawny technicznie. Do zatrzymania dokumentu doszło 11 sierpnia na ul. Chopina.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Policjanci dostali 11 sierpnia zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Sprawcę zatrzymała obsługa sklepu i wezwała policję. Mundurowi nałożyli na złodzieja wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło w sklepie na ul. Młynarskiej.

 Wjechał w merca

IGNACÓWKA Na drodze w okolicach Ignacówki doszło do kolizji z udziałem pijanego rowerzysty. Z ustaleń policji wynika, że 35-letni rowerzysta miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie. To jeden z rekordów pijaństwa w tym roku. Kompletnie zalany rowerzysta doprowadził do zderzenia z mercedesem, który jechał wraz z lawetą. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia.

Kolizja na skręcie

TOPOŁOWA Kierująca toyotą podczas skręcania doprowadziła do zderzenia z mercedesem. Do kolizji doszło 13 sierpnia w Topołowej.

Stracił rower

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Sochaczew zgłosił na policji, że nieznany sprawca skradł mu rower pozostawiony bez zabezpieczenia na zewnątrz domu. Do zdarzenia doszło 13 sierpnia na ul. Gawłowskiej.

Skorzystał z okazji

SOCHACZEW Złodziej wypatrzył, że 35-letni mieszkaniec ul. Żwirki i Wigury pozostawił nie zamknięte mieszkanie. Wykorzystał okazję i wyniósł z mieszkania telefon komórkowy, dokumenty oraz pieniądze. Nieznany sprawca okradł sochaczewianina 14 sierpnia.

Stracił prawko

SOCHACZEW Policjanci na ul. Chopina zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy Sochaczew. Motocyklista w terenie zabudowanym jechał swoim suzuki z prędkością o 50 km na godzinę większą niż jest dozwolona. Motocyklista stracił prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia.

Oprac. BN

fot.policja