Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

352
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

 Fałszywy synek

SOCHACZEW Do mieszanki Sochaczewa zadzwonił oszust podający się za jej syna. Mężczyzna przekonywał, że spowodował wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym i żeby uniknąć odpowiedzialności karnej potrzebuje 185 tys. złotych. Sochaczewianka nie dała się oszukać. Zdarzenie miało miejsce 3 sierpnia.

Wybebeszyli hondę

SOCHACZEW Nieznani sprawcy uszkodzili oponę zaparkowanej na ulicy 15 Sierpnia w Sochaczewie hondzie z której ukradli saszetkę z dokumentami i pieniędzmi. Kradzież miała miejsce 3 sierpnia.

Trafiła w lancię

SOCHACZEW Na ulicy Żyrardowskiej w Sochaczewie kierujący scanią nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z lancią. Do zderzenia aut doszło 4 sierpnia.

Dzwon w alei

SOCHACZEW We wtorek, 4 sierpnia, w Al. 600-lecia w Sochaczewa kierująca mazdą doprowadziła do zderzenia z citroenem xsarą.

Rower odjechał

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł rower marki merida pozostawiony przed jednym ze sklepów sklepem przy ul. Warszawskiej. Rower zniknął 4 sierpnia.

Skok na konto

SOCHACZEW Mieszanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznany sprawca włamał się na jej konto bankowe i wykonał przelew kilku tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło 6 sierpnia.

Puknął i uciekł

SOCHACZEW Kierowca fiata panda doprowadził do kolizji z bmw i odjechał z miejsca zdarzenia. Do stłuczki doszło 6 sierpnia na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Traugutta.

Wybuchowe znalezisko

MISTRZEWICE W piątek, 7 sierpnia, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu niewybuchu w Nowych Mistrzewicach. Na miejsce pojechał policyjny pirotechnik, który potwierdził zgłoszenie. Pocisk artyleryjski o długości 50 cm został zabezpieczony i przekazany patrolowi rozminowania.

 Ciężka stopa

SOCHACZEW Na ulicy Chopina w Sochaczewie policjanci zatrzymali mieszkańca gminy Kampinos, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyzna stracił prawa jazdy na 3 miesiące. Do kontroli doszło 7 sierpnia.

 Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW Na ulicy Piłsudskiego w Sochaczewie kierujący nissanem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do kolizji z motocyklem yamaha. Zderzenie miało miejsce 8 sierpnia.

Wynieśli kasę

SOCHACZEW W niedzielę, 9 sierpnia, złodzieje włamali się do domu jednorodzinnego skąd ukradł sprzęt elektroniczny, biżuterię i pieniądze. Do włamania doszło na Okrężnej.

opr. atu

fot.policja