Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

210
0
PODZIEL SIĘ

Zwinął portfel

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł portfel w którym były pieniądze i dokumenty. Do zdarzenia doszło 27 lipca na ulicy Pokoju.

Złapany na kradzieży

SOCHACZEW Obsługa sklepu powiadomiła policję o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej. Mundurowi nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do wykroczenia doszło 27 lipca na Alei 600-lecia.

Spowodował stłuczkę

MŁODZIESZY Na ulicy Sochaczewskiej w Młodzieszynie doszło 28 lipca do stłuczki. Kierujący scanią nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i doprowadził do zderzenia z volkswagenem golfem.

Znikły najazdy

PAPROTNIA Policjanci zostali powiadomieni 29 lipca przez poszkodowanego mieszkańca powiatu sochaczewskiego. Nieznany sprawca ukradł mu z naczepy dwa aluminiowe najazdy warte kilka tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w Paprotni.

Ukradziony z parkingu

KOŻUSZKI – PARCEL Mieszkaniec Sochaczewa zgłosił, że nieznany sprawca, ukradł mu rower pozostawiony na parkingu. Do zdarzenia doszło 29 lipca w Kożuszkach – Parceli.

Wyparowało paliwo

NOWY ŻYLIN Z zaparkowanej w Nowym Żylinie koparki ktoś nieznany wypompował olej napędowy. Do zdarzenia doszło 30 lipca. Poszkodowany stwierdził, że „wyparowało” około 270 litrów oleju.

Ukradł hurtem

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł jednemu z mieszkańców Sochaczewa motocykl honda CB 600F hornet, radioodtwarzacz samochodowy i pilarkę. Do zdarzenia doszło 31 lipca na ul. Spółdzielczej. Trwa poszukiwanie sprawcy kradzieży.

Włamał się na konto

SOCHACZEW Policja poszukuje nieznanego sprawcy, który dostał się do konta bankowego jednej z mieszkanek Sochaczewa. Złodziej wykonał przelew pozbawiając ją części pieniędzy. KPP Sochaczew prowadzi postępowanie w tej sprawie. Zdarzenie zgłoszone zostało 1 sierpnia.

Spowodował kolizję i uciekł

SOCHACZEW Na ulicy Młynarskiej nieznany sprawca podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z range roverem. Potem nie czekając na rozwój wypadków uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 1 sierpnia.

Przeszarżował na drodze

KOZŁÓW BISKUPI Policjanci zatrzymali prawo jazdy 25-letniemu mieszkańcowi gminy Kampinos, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o więcej niż 50 kilometrów na godzinę. Młody kierowca został zatrzymany w Kozłowie Biskupim 2 sierpnia.

Na podwójnym gazie

KĄTY Mieszkaniec gminy Teresin kierował audi po spożyciu solidnej porcji alkoholu. Badanie alkotestem wykazało ponad 2,5 promila w jego organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Będzie odpowiadał za jazdę pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia doszło 2 sierpnia w Kątach.

Oprac. BN

fot.pixabay