Falstart Sokoła

99
0
PIŁKA NOŻNA Warszawska Klasa B, grupa IV

Był to drugi ligowy mecz, w którym piłkarze Sokoła nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji do strzelenia goli. Do przerwy przegrywali już 5:0 i zanosiło się na klęskę, gdyż gra naszej drużyny po stracie trzeciego gola zupełnie się posypała. W drugiej połowie nie było już tak źle. Adrian Dąbrowski strzelił honorowego gola dla naszej drużyny. Co prawda to marne pocieszenie, ale pozostaje nadzieja na lepsze wyniki w następnych meczach, gdyż do składu dołączą zawodnicy przebywający aktualnie na urlopach.

Relax Radziwiłłów – Sokół Budki Piaseckie 5:1 (5:0)

gol: Adrian Dąbrowski

Patryk Gzik – Paweł Pałuba, Rafal Piaskowski, Sebastian Sułecki, Mateusz Sękulski, Rafał Fijołek, Dominik Myczka, Jarosław Grefkowicz, Arkadiusz Sobieraj, Mateusz Budzałek, Adrian Dąbrowski oraz Łukasz Ogrodzki, Bartłomiej Trochimiuk, Michał Nowak oraz Mariusz Rosa