Dwóch mężczyzn zatrzymanych za posiadanie narkotyków

Dzielnicowi zatrzymali dwóch mężczyzn za posiadanie substancji zabronionych. 24 letni mieszkaniec Sochaczew za posiadanie marihuany otrzymał dozór policyjny, natomiast 25 letni mieszkaniec Sochaczewa za posiadanie znacznej ilości amfetaminy otrzymał tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

21 sierpnia na ulicy Zamkowej dzielnicowi zauważyli pojazd Peugeot, który zatrzymał się przy jednej z posesji, z której wyszedł młody mężczyzna. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął zachowywać się nerwowo. W związku z powyższym policjanci podjęli czynności służbowe, w trakcie których u 24 latka stojącego przy samochodzie ujawniono prawie 1 gram marihuany oraz 0,74 grama amfetaminy.  Natomiast w pojeździe ujawnili saszetkę, w której znajdowało się ponad 70 gram amfetaminy. W toku dalszych czynności ustalili, że narkotyki należą do 25 letniego mieszkańca Sochaczewa.   Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, przyznali się do popełnionych przestępstw.

24 latek za posiadanie narkotyków otrzymał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, natomiast 25 latek za posiadanie znacznej ilości narkotyków otrzymał środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy, za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz