Strona główna Sport Znane są już kalendarze rozgrywek

Znane są już kalendarze rozgrywek

170
0
PODZIEL SIĘ

PIŁKA NOŻNA Mazowiecki OZPN podał już terminarze rozgrywek. Najwcześniej (1/2 sierpnia) na ligowe boiska wybiegną piłkarze Bzury Chodaków (IV Liga Mazowiecka) oraz KS Teresin (Warszawska Liga Okręgowa).

Tydzień później rozgrywki rozpocznie Warszawska „Serie B”. W weekend 15/16 sierpnia do rywalizacji przystąpi Płocka Liga Okręgowa (Orkan Sochaczew, Unia Iłów) oraz Warszawska Klasa A.

Terminarz IV Ligi

Bzura Chodaków – KS Łomianki (1/2.08)

Wkra Żuromin – Bzura Chodaków (8/9.08)

Bzura Chodaków – Świt Staroźreby (15/16.08)

MKS Przasnysz – Bzura Chodaków (22/23.08)

Bzura Chodaków – Nadnarwianka Pułtusk (29/30.08)

Makowianka Maków Mazowiecki – Bzura Chodaków (5/6.09)

Bzura Chodaków – Huragan Wołomin (12/13.09)

Hutnik Warszawa – Bzura Chodaków   19/20.09)

Bzura Chodaków – Mławianka Mława (26/27.09)

CK Troszyn – Bzura Chodaków   (3/4.10)

Bzura Chodaków – Żyrardowianka Żyrardów (10/11.10)

Bzura Chodaków – Kasztelan Sierpc (17/18.10)

Wisła II Płock – Bzura Chodaków (24/25.10)

Terminarz Płockiej Ligi Okręgowej

Orkan Sochaczew – Unia Iłów (15/16.08)

Orkan Sochaczew – Amator Maszewo, Unia Iłów – Stoczniowiec Płock (22/23.08)

Stegny Wyszogród – Orkan Sochaczew, Amator Maszewo – Unia Iłów (29/30.08)

Orkan Sochaczew – Zryw Bielsk, Unia Iłów – Orzeł Goleszyn (5/6.09)

Unia Czermno – Orkan Sochaczew, Stegny Wyszogród – Unia Iłów (12/13.09)

Orkan Sochaczew – Delta Słupno, Unia Iłów – Pogoń Słupia (19/20.09)

Skra Drobin – Orkan Sochaczew, Zryw Bielsk – Unia Iłów (26/27.09)

Orkan Sochaczew – Stoczniowiec Płock, Unia Iłów – Mazur Gostynin (3/4.10)

Orzeł Goleszyn – Orkan Sochaczew, Unia Czermno – Unia Iłów (10/11.10)

Orkan Sochaczew – Pogoń Słupia, Unia Iłów – Skrwa Łukomie (17/18.10)

Mazur Gostynin – Orkan Sochaczew, Delta Słupno – Unia Iłów (24/25.10)

Orkan Sochaczew – Skrwa Łukomie, Unia Iłów – Błękitni Gąbin (7/8.11)

Błękitni Gąbin – Orkan Sochaczew, Skra Drobin – Unia Iłów (13-15.11)

Warszawska Liga Okręgowa, grupa II (1/2.08)

Naprzód Brwinów – KS Teresin

Warszawska Klasa A, grupa IV (15/16/08)

Tajfun Brochów – Błękitni Korytów

LKS II Chlebnia – Piast Feliksów

Zaborowianka Zaborów – Promyk Nowa Sucha

Warszawska Klasa B, grupa IV (8/9.08)

Sokół Budki Piaseckie – Guzovia Guzów

KS II Teresin – Relax Radziwiłłów

Tomasz Ertman

fot.pixabay

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGRAND PRIX NA PÓŁMETKU
Następny artykułTRÓJMECZ W NIEBOROWIE