Wakacyjny turniej

TENIS STOŁOWY W niedzielę odbył się Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Na starcie stanęło pięć pań i dwudziestu dwóch panów. Rywalizowano w trzech kategoriach wiekowych.

W dziecięcej (U-15) wygrał Marcin Pawlak, który wyprzedził swojego młodszego brata Kubę oraz Kacpra Kiszelewskiego. W gronie kobiet najlepsza okazała się robiąca wyraźne postępy w grze Karolina Kukawska. Kolejne miejsca zajęły: Monika Borewicz, Agnieszka Kiszelewska, Aleksandra Piotrowska oraz Ewa Sztandur-Leszczyńska.

Trzy panie zdecydowały się na rywalizację w kategorii Open. Co prawda zajęły odległe miejsca, ale walczyły dzielnie, a trzeba przyznać, że stawka rywali była bardzo mocna. O coraz większej popularności sochaczewskich turniejów świadczy fakt, że do naszego miasta przyjeżdżają zawodnicy na co dzień grający w drugiej i trzeciej lidze. Po raz kolejny ze zwycięstwa cieszył się Mateusz Selerski (Tęcza Budki Piaseckie), który w finale pokonał 3:0 Krzysztofa Wroniewskiego (Transluk Łomna).

Kolejny turniej odbędzie się 30 sierpnia. Będzie on jednocześnie siódmym turniejem klasyfikacyjnym przerwanego z powodu koronawirusa cyklem Grand Prix Sochaczewa, który zakończy się w czerwcu przyszłego roku.

Kolejne tegoroczne turnieje Grand Prix odbędą się: 20 września, 11 października, 22 listopada oraz 20 grudnia.

Kolejność kategorii Open

1.Mateusz Selerski

2.Paweł Gałecki

3.Krzysztof Wroniewski

4.Nikodem Zofczak

5.Cezary Walczak

6.Damian Szajewski

7.Marcin Dudziec

8.Jacek Malinowski

9.Stanisław Głowacki

10.Maciej Jar

11.Radosław Jurzyk

12.Tomasz Pawłowski

13.Piotr Szepiećko

14.Adam Ertman

15.Marek Korzemski

16.Janusz Duch

17.Igor Kozak

18.Rafał Malinowski

19.Karolina Kukawska

20.Agnieszka Kiszelewska

21.Krzysztof Mijakowski

22.Ewa Sztandur – Leszczyńska

Zwycięzcy kategorii Open otrzymali również statuetki Starosty Powiatu Sochaczewskiego oraz wejściówki na Park Linowy. Zdobywca 4 miejsca gadżety Wydziału Kultury, Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Sochaczew.

Tomasz Ertman

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz