SPARING W DESZCZU

fot. archiwum

PIŁKA NOŻNA W piątkowy wieczór chodakowski stadion był świadkiem sparingowego meczu. Na murawę wybiegły jedenastki Bzury Chodaków oraz Hutnika Warszawa (trenerem jest sochaczewianin Bartek Walewski).

Mecz rozpoczął się od szybko strzelonego gola przez Michała Struzika. Kolejne minuty to ciekawa gra z obydwu stron. Kilka stworzonych okazji i początek ulewy. W pewnym momencie deszcz był tak obfity, a niebo rozdzierały błyskawice, że sędzia zdecydował się przerwać spotkanie. Na szczęście pauza trwała tylko kilkanaście minut.

Do przerwy wynik się nie zmienił. W drugiej połowie na boisku obejrzeliśmy zupełnie inne jedenastki. Chodakowska była chyba trochę słabsza, a warszawska trochę mocniejsza. Różnicę dało się zauważyć.

W pierwszych minutach dwa fatalne błędy gospodarzy w strefie środkowej boiska zaowocowały stratą dwóch goli. Chodakowianie w miarę szybko się otrząsnęli i mecz ponownie stał się wyrównany. Jednak kilkanaście minut przed końcem obrona Bzury popełniła kolejny błąd. Zawodnik rywali nie został odcięty od piłki, którą umieścił w krótkim rogu bramki biało-zielonych.

Nasza drużyna do ostatnich minut dążyła do zmiany wyniku. W ostatnich minutach szybka akcja Bzury zakończyła się strzeleniem drugiego gola. Mecz pomimo ciężkich warunków mógł się podobać i dodatkowo cieszyć może rosnąca forma naszych piłkarzy.

Bzura Chodaków – Hutnik Warszawa  2:3 (1:0)

gole: Michał Struzik, piłkarz testowany

skład: Połeć – Jeznach, Zając, Michał I Kowalski, Żółtowski, Krasoń, Grefkowicz, Mateusz Struzik, piłkarz testowany, Rosa, Michał Struzik oraz Tymorek, Fijołek, Michurski, Brdeja, Tomczyk, Wierzbicki, Michał II Kowalski, Jakub Kowalski, piłkarz testowany, piłkarz testowany, Piotr Chmielak i Stypuła.

Tomasz Ertman

Fot. Tomasz Ertman

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz