Sierpniowe propozycje sportowe

W najbliższą niedzielę w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się ostatnia wakacyjna impreza Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie zaplanowana na miesiąc lipiec, czyli Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego.

Od sierpnia zapraszamy ponownie do udziału w naszych sportowych propozycjach.  W niedzielę 16 sierpnia odbędzie się Wirtualna Rowerowo-Biegowa Impreza Sierpniowa. Dorośli uczestnicy i młodzież pow.16 roku życia  mają do pokonania min. 5 km rowerem bądź pieszo, dzieci i młodzież do lat 16, min. 500 m. Swoje piesze lub rowerowe wycieczki dokumentujemy za pomocą 3 zdjęć z trasy (bez konieczności wizerunku danego uczestnika) oraz pomiarem czasu. Zgłoszenia , jak i później zdjęcia i wyniki przesyłamy na adres mosirsochaczew@interia.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe numery startowe do samodzielnego wydruku oraz certyfikaty po zakończeniu imprezy, a także pamiątkowe medale.  Wręczenie nagród zaplanowane jest na 23 sierpnia o godz. 10.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Tego dnia nagrodzimy również uczestników konkursu plastycznego „Moje wymarzone wakacje”.

Z kolei na boisku do plażówki w Chodakowie przy ul. Chopina 101 w niedzielę 16 sierpnia odbędzie się IV Turniej Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej.

W niedzielę 23 sierpnia zapraszamy do udziału w Wakacyjnym Turnieju Trio Basket w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Zawody organizowane będą wraz z WKS MOSIR Basket Sochaczew. Zgłoszenia przyjmujemy w dniu zawodów od godz.9.30. Mecze rozgrywane będą od godz. 10.00.

Dzień wcześniej , czyli w sobotę 22.08.2020r. o godz. 9.00 zapraszamy na V Turniej Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej . Turniej odbywać się będzie na boisku do siatkówki plażowej w Karwowie przy ul. Rumiankowej. Turniej ten będzie ostatnim turniejem klasyfikacyjnym Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej. Finały Grand Prix rozegrane zostaną na Plaży Miejskiej w dniu 29.08.2020r.

Ostatnimi propozycjami wakacyjnymi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie będą dwa turnieje w niedzielę 30 sierpnia. O godz. 9.00 w hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 odbędzie się 2 Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego , który będzie jednocześnie kontynuacją, przerwanego przez pandemię, Grand Prix Sochaczewa w Tenisie Stołowym. Tego dnia nagrodzimy również zawodników z największą ilością punktów w 6 rozegranych w cyklu Grand Prix turniejach.

Z kolei o godz. 10.00 zapraszamy na boisko ze sztuczną nawierzchnią ul. Chopina 101 w Chodakowie na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej.

Do 18 sierpnia czekamy również na zdjęcia do konkursu „Wakacje ze sportem” . Szczegóły tu: https://mosir.sochaczew.pl/newsshow/30579?title=Konkurs-fotograficzny-WAKACJE-ZE-SPORTEM&sochaczew

Przypominamy również , że w okresie wakacyjnym istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z hali sportowej przy ul. Chopina 101 w dni powszednie w godz. 10.00-14.00 , a także tzw. dużej sali hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2 w godz. w godz. 8.00 – 14.00 w dni powszednie z możliwością skorzystania ze stołów do tenisa , badmintona, koszykówki, piłki nożnej itp. Dzieci i młodzież mogą korzystać z hal pod opieką osoby dorosłej. Ze względu na remonty przez cały sierpień nie będzie możliwości korzystania z sali judo w hali przy ul. Kusocińskiego 2.

MOSiR Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz