Strona główna Wyszogród Półkolonia z survivalem

Półkolonia z survivalem

252
0
PODZIEL SIĘ
fot.pixabay

WYSZOGRÓD Centrum Kultury Wisła w Wyszogrodzie zaprasza dzieci na tygodniowe półkolonie survivalove. Odbywają się one w sochaczewskiej Stanicy Kajakowej Stodoła nad Bzurą. Uczestnikami są dzieci w wieku 7-15 lat. Z uwagi na pandemiczną sytuację, ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorem jest jedno z sochaczewskich biur podróży.

W obecnej sytuacji wszelkie, choćby ograniczone zajęcia są bardzo atrakcyjne dla dzieci. Po czasie przymusowego siedzenia w domu, wszystko je przyciąga. Nie mamy póki co zbyt szerokiej oferty, choć powoli wracają zajęcia, ale ciągle w ograniczonym zakresie – mówi Marek Brzozowski, szef Centrum Kultury Wisła w Wyszogrodzie.

Program skierowany jest do dzieci, które przepadają za zabawami w terenie. Atrakcji na szczęście brakować nie będzie. Kadra doświadczonych instruktorów zapewnia integrację poprzez zabawę, konkursy, gry i zabawy sportowe, wielobój strzelecki oraz spotkania z animatorami. Będą też typowo survivalowe zajęcia, takie jak układanie ogniska, kamuflaż, podchody, biegi terenowe. Jak zapowiadają organizatorzy, nie brakuje wielu niespodzianek, które wymagać będą dobrej kondycji i rozwijania hartu ducha.

Organizatorzy poza transportem i ubezpieczeniem gwarantują obiady z podwieczorkami oraz wodę do picia. Niestety udział kosztuje prawie 500 złotych od osoby.

BN

fot.pixabay