Policjanci zabezpieczyli nielegalny alkohol i papierosy

Reklamy
Kilkadziesiąt litrów alkoholu nieznanego pochodzenia i papierosy bez polskich znaków akcyzy zabezpieczyli sochaczewscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję. Sprawą 62 – latki będzie zajmować się Krajowa Administracja Skarbowa.
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję pracowali nad sprawą 62 – letniej mieszkanki Sochaczewa, którą podejrzewali o sprzedaż alkoholu niewiadomego pochodzenia i papierosów bez polskich znaków akcyzy. Wczoraj kryminalni weszli do jej mieszkania, gdzie zabezpieczyli kilkadziesiąt plastikowych i szklanych butelek z bezbarwną cieczą i papierosy bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta od jakiegoś czasu zaopatruje w nielegalny towar mieszkańców osiedla na którym mieszka.

Mundurowi zabezpieczyli alkohol i wyroby tytoniowe. Sochaczewianka została przesłuchana, a jej sprawą zajmować się będzie KAS (Krajowa Administracja Skarbowa).

Ostrzegamy przed alkoholem z nielegalnego źródła. Alkohol metylowy nie różni się w smaku ani zapachu od etylowego, jest jednak niezwykle toksyczny, a jego spożycie może przyczynić się do kalectwa lub śmierci.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz