Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

294
0
PODZIEL SIĘ

Nowe Mostki

20.07.

Nieznana kobieta zadzwoniła do kilku seniorów z powiatu sochaczewskiego i podając się za członka rodziny, próbowała wyłudzić pieniądze. Na szczęście nikt nie dał się oszukać.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny od mercedesa z powodu braku aktualnych badań technicznych. Do zatrzymania dokumentu doszło w miejscowości Nowe Mostki.

Gawłów

21.07.

Nieznany sprawca włamał się do garażu i ukradł klucz pneumatyczny. Do zdarzenia doszło w Gawłowie.

Rybno

Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali 31 – letniego mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mieszkaniec gminy Rybno trafił do zakładu karnego.

Młodzieszyn

22.07.

Policjanci z Posterunku Policji w Młodzieszynie zatrzymali 43 – letniego mieszkańca gminy Rybno w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Sochaczew

Policjanci zatrzymali 25 – letniego mieszkańca Sochaczewa, który zdemolował mieszkanie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do interwencji doszło na ul. Staszica.

Sochaczew

23.07.

28 – letni mężczyzna posiadał przy sobie torebkę z amfetaminą. Sprawcę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło na ul. Żeromskiego.

Nieznany sprawca ukradł portfel z zawartością pieniędzy, dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło na ul. Ogrodowej.

Sochaczew

24.07.

Kierująca toyotą nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Iveco. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło na ul. 15 Sierpnia.

Chodaków

20 – letni kierowca mazdy doprowadził do zderzenia z toyotą. Kierowca Avensis został przewieziony do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Do wypadku doszło na ul. Wyszogrodzkiej.

Rybno

25.07.

Policjanci zatrzymali prawo jazdy mieszkance gminy Rybno, która przekroczyła prędkość o 50 km/h w obszarze zabudowanym. Do zdarzenia doszło w Józinie.

Sochaczew

85 – letnia mieszkanka Sochaczewa zgłosiła, że nieznany sprawca ukradł jej portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło na ul. Pokoju.

Kuznocin

26.07.

Policjanci zatrzymali 36 – letniego mężczyznę, który podczas interwencji domowej posiadał przy sobie narkotyki. Do zdarzenia doszło w Kuznocinie.

Chodaków

Na ulicy Chopina doszło do zderzenia czterech pojazdów. Sprawca zdarzenia drogowego – 21 letnia mieszkanka województwa śląskiego została ukarana mandatem karnym.

kb

fot.policja