Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

305
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Znikający telefon

WÓJTÓWKA Sochaczewscy policjanci w poniedziałek, 13 lipca, dostali zgłoszenie, że nieznany sprawca ukradł telefon komórkowy. Do kradzieży doszło w Wójtówce.

 Podwójny pech

SOCHACZEW Obsługa jednego ze sklepów przy Al. 600-lecia w Sochaczewie zatrzymała złodzieja. Przybyły na miejsce patrol policji ukarał 32-letniego mieszkańca Sochaczewa mandatem. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 13 lipca.

Odjechał rowerem

PAPROTNIA Nieznany sprawca przeciął linkę zabezpieczającą i ukradł rower o wartości kilkuset złotych. Kradzież miała miejsce 14 lipca w Paprotni.

Złapany za kierownicą

KĄTY W środę, 15 lipca, policjanci zatrzymali w Kątach do kontroli drogowej opla astrę. Okazało się, że za kierownicą siedział 16-latek. Młody mieszkaniec gminy Sochaczew będzie się teraz tłumaczył przed sądem rodzinnym.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Na ulicy Reymonta w Sochaczewie w ręce policji wpadł kierowca, który próbował kierować oplem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Jakby tego było mało mężczyzna doprowadził również do kolizji z innym pojazdem.

Trafił w colta

WÓJTÓWKA Kierowca audi nie zachował bezpiecznej odległości i doprowadził do zderzenia z mitsubishi colt. Do kolizji doszło 16 lipca w Wójtówce.

Obywatelskie zatrzymanie

KOZŁÓW SZLACHECKI W piątek, 17 lipca w Kozłowie Szlacheckim 28-letni mężczyzna ujął 16 -latka, który kierował motorowerem mając ponad ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Dzwon na Warszawskiej

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie kierowca forda doprowadził do kolizji ze skodą octavią. W trakcie wykonywanych czynności przez policjantów okazało się, że 24-letni mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Sprawca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Do zdarzenia doszło 17 lipca.

Zatrzymali pijaka

JANÓW Policjanci dostali informację o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierowcy. Okazało się, że 36-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Do zdarzenia doszło 18 lipca w Janowie.

Weszli i wynieśli

FELIKSÓW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł z jednego z domów w Feliksowie radioodtwarzacz. Kradzież miała miejsce 19 lipca.

Slalomem przez wieś

KUZNOCIN Policjanci zatrzymali 37-latka, który w Kuznocinie kierował ford mondeo mając . prawie 3,5 promila. Do zdarzenia doszło 19 lipca.

opr. atu

fot.policja