Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

213
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Ukradł tablice

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł 6 lipca tablice rejestracyjne auta subaru. Do zdarzenia doszło na ulicy Piłsudskiego.

Zginęła blacha i papa

NOWE MISTRZEWICE Z terenu budowy w Nowych Mistrzewicach nieznany sprawca skradł blachę modułową, kilka rolek papy oraz okno. Do zdarzenia doszo 6 lipca.

Zdewastowali samochód

SOCHACZEW Nieznani sprawcy wybili szyby i uszkodzili karoserię opla, który był zaparkowany na ul. Gawłowskiej. Nie wiadomo, czy coś ukradziono z auta. Do zdarzenia doszło 7 lipca.

Włam do domku

SOCHACZEW Na ul. Kościńskiego 7 lipca nieznany sprawca włamał się do domku letniskowego. Ukradł z posesji atrapę kamery i lampę solarną.

Oszustwo na bmw

RYBNO Policjanci dostali zgłoszenie od oszukanego mieszkańca gminy Rybno. Znalazł on ogłoszenie w internecie z ofertą sprzedaży bmw. Po wpłaceniu kilkuset złotych zaliczki, kontakt ze sprzedającym się urwał. Rybnianin zgłosił 8 lipca oszustwo.

Staranował zaparkowany

SOCHACZEW Osoba poruszająca się pojazdem toyotą aygo doprowadziła do kolizji z zaparkowanym suzuki. Postępowanie prowadzi KPP Sochaczew. Do zdarzenia doszło 9 lipca na ul. Reymonta.

Obrobili mieszkanie

SOCHACZEW Mieszkaniec Sochaczewa powiadomił 9 lipca, że nieznani sprawcy włamali się do jego mieszkania przy ul. Żeromskiego. Włamywacze zabrali z mieszkania pieniądze i zegarki. Trwa poszukiwanie sprawców.

Stracił bardzo dużo

NOWA WIEŚ Złodziej, który włamał się 10 lipca do jednego z domów w Nowej Wsi skradł cenna biżuterię i zegarki. Na koniec zabrał też butlę gazową. Trwa poszukiwanie sprawcy włamania.

Na podwójnym gazie

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował fordem po pijanemu. Badanie wykazało, że 32-latek miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Do zdarzenia doszło 11 lipca na ul. Żyrardowskiej.

Straciła rower

SEROKI PARCEL Nieznany sprawca ukradł rower mateo, należący do 56-letniej mieszkanki gminy Teresin. Do zdarzenia doszło 11 lipca w miejscowości Seroki  – Parcel.

Pijany za kółkiem

KUZNOCIN Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę bmw. Okazało się, że mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia 12 lipca doszło w Kuznocinie.

Oprac. BN

fot.pixabay