Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

393
0
PODZIEL SIĘ

Padł poszukiwany

NOWA IASECZNICA Policjanci zatrzymali 41- letniego mężczyznę poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Sochaczewie. Mężczyzna wpadł 28 czerwca w Nowej Piasecznicy. Ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności.

 Jechała bez prawka

SOCHACZEW W Sochaczewie policjanci zatrzymali 24-letnią mieszkankę Czerwonki Parcel. Kobieta kierowała opelem bez wymaganych uprawnień. Policjanci ukarali ją mandatem karnym. Natomiast pojazd został odholowany na parking policyjny. Do zdarzenia doszło 29 czerwca.

Ukradł laptopa

SOCHACZEW Na ulicy Targowej nieznany sprawca dokonał włamania do mieszkania 33-letniego mieszkańca Sochaczewa. Złodziej ukradł laptopa. Do zdazrenia doszło 30 czerwca. Trwa poszukiwanie sprawcy.

Nie udzielił pierwszeństwa

ŻUKÓW W miejscowości Żuków doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 81-letni mieszkaniec gminy Sochaczew kierując volkswagenem polo, podczas włączania się do ruchu nie udzielił pierwszeństwa przejazdu w wyniku. To stało się powodem kolizji. Zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka kobietą, kierującą seatem leonem.30-letnia mieszkanka gminy Iłów wyszła bez szwanku. Jednak w wyniku zdarzenia pasażerka VW Polo doznała złamania ręki oraz urazu głowy. Kobiecie udzielono niezbędnej pomocy. Do zdarzenia doszło 1 lipca.

Zwaliło się drzewo

WILCZE TUŁOWSKIE W godzinach porannych 2 lipca strażacy z OSP Miszor y usuwali zwalone ogromne drzewo, które zwaliło się wskutek porwistych wiatrów, jakie nawiedziły powiat w ostatnim tygodniu. Przy użyciu pił spalinowych usunęli wiatrołom. Na szczęście nie było żadnych strat materialnych.

Ukradł piłę i szlifierkę

PAWŁOWICE Nieznany sprawca włamał się 2 lipca do garażu mieszkanki Sochaczewa. Kobieta straciła piłę spalinową, mieszadło oraz szlifierkę kontową. Trwa poszukiwanie sprawcy kradzieży.

Zniknął rower

SOCHACZEW Z ulicy Warszawskiej nieznany sprawca ukradł rower marki Kellys. Stratę poniósł 18-letni mieszkaniec gminy Młodzieszyn, który przyjechał rowerem do Sochaczewa. Do zdarzenia doszło 3 lipca.

Szarżował na drodze

FELIKSÓW Policjanci zatrzymali na drodze w Feliksowie 49-letniego mieszkańca Sochaczewa. Kierował on peugeotem. Mężczyzna w terenie zabudowanym przekroczył prędkość o 53 km/ na godzinę. W związku z tym policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 5 lipca.

Oprac. BN

Fot . OSP Miszory