GRAND PRIX NA PÓŁMETKU

SIATKÓWKA W trzecim Turnieju Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej rozegranym na Plaży Miejskiej zagrało 14 par. W tych kolejnych mocno obsadzonych zawodach najlepsi okazali się Konrad Chudek – Mateusz Zarudzki, drugie miejsce zajęli Damian Gościański i Adam Miniak a trzecie Łukasz Grzyb i Karol Ślażycki.

Kolejny turniej eliminacyjny rozegrany zostanie 16 sierpnia na boisku przy ul. Chopina 101 (Chodaków)

Wyniki:

Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki – Łukasz Kosiorek/Robert Amróz 15:10

Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 13:15

Michał Kobierecki/Piotr Strożek – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:13

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Jakub Bojarczuk/Vazgen Bagdasaryan 15:6

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 4:15

Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 17:15

Damian Gościański/Adam Miniak – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 15:11

Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk – Michał Kobierecki/Piotr Strożek 11:15

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:10

Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński – Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 10:15

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski – Jakub Bojarczuk/Vazgen Bagdasaryan 15:12

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys – Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski 13:15

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki – Mateusz Gmitrzak/Mateusz Krzywicki 15:6

Maciej Cierpikowski/Kamil Paradowski – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 6:15

Amadeusz Kopeć/Bartosz Milewski – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 9:15

Łukasz Kosiorek/Robert Amróz – Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 7:15

Damian Gościański/Adam Miniak – Michał Kobierecki/Piotr Strożek 15:10

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 9:15

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki – Damian Morawski/Krzysztof Szubarczyk 15:13

Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski – Krzysztof Rąg/Kamil Dorodziński 15:10

Mateusz Tański/Piotr Szerszeń – Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 11:15

Michał Kobierecki/Piotr Strożek – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:10

Półfinały:

Damian Gościański/Adam Miniak – Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 21:15

Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki – Michał Kobierecki/Piotr Strożek 21:19

O III miejsce:

Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki – Michał Kobierecki/Piotr Strożek 21:16

Finał:

Damian Gościański/Adam Miniak – Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 20:22

Turniej sędziował Łukasz Smędowski.

Kolejność po III turniejach

1.Patryk Jóźwiak 80

2.Łukasz Lewandowski 75

3.Piotr Strożek 65

4.Krzysztof Gałecki 50

  1. Piotr Kołaczkowski 45

6-9.Adam Chrobot/Damian Wojciuk/Konrad Chudek/Mateusz Zarudzki 40

10-16.Kamil Wachul/Marcin Kołodziejski/Damian Gościański/Adam Miniak/Damian Morawski/Mateusz Tański/Piotr

Szerszeń 35

17-21.Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg /Damian Białorudzki/Łukasz Grzyb/Karol Ślażycki 30

22-24.Robert Amróz/Łukasz Kosiorek/ /Magdalena Sadlakowska 25

25.Jakub Cyprys 20

26-27.Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 15

28-32.Mateusz Krzywicki/Mateusz Gmitrzak /Jakub Kukieła/Jan   Poński/Krzysztof Szubarczyk 10

33-34.Jakub Gawryszczak/Dominik Niedbałka 5

IW

Fot. archiwum

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz