Dziecięce kopanie

fot.pixabay
PIŁKA NOŻNA W Chodakowie odbył się turniej piłkarski dla roczników 2011 i 2012. Adepci futbolu zagrali systemem każdy z każdym. W kategorii starszej zagrało siedem drużyn z sześciu klubów, a w młodszym sześć drużyn z pięciu klubów.

W roczniku 2011 bardzo dobrze spisali się gospodarze, którzy zajęli drugie miejsce. Co prawda pierwszy mecz wysoko przegrali jednak w kolejnych odnieśli już same zwycięstwa. Drugi nasz klub Unia Boryszew niestety tylko jeden mecz zremisowała i zajęła ostatnie miejsce. Dodatkową radość swoją boiskową postawą sprawił Jan Zuchora, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Bzura Chodaków zagrała w składzie: Jan Zuchora, Jakub Bogusiewicz, Jan Jankowski(1 gol), Jan Markiewicz, Szymon Wesołowski (5 goli), Kacper Florczak (5 goli), Adam Buczek (1 gol), Kacper Bobryk (1 gol), Mateusz Kowalski, Borys Czajkowski, Jan Siekierski (2 gole) oraz Konrad Kunikowski.

Wyniki turnieju rocznika 2011

Bzura Chodaków – Mazur I Radzymin 0:5

Bzura Chodaków – Partyzant Leszno 3:1

Bzura Chodaków – Unia Boryszew 4:1

Bzura Chodaków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0

Bzura Chodaków – Unia Skierniewice 2:0

Bzura Chodaków – Mazur II Radzymin 5:0

Kolejność turnieju

1.Mazur I Radzymin 18

2.Bzura Chodaków 15

3.Pogoń Grodzisk Maz. 9

4.Unia Skierniewice 9

5.Partyzant Leszno 7

6.Mazur II Radzymin 3

7.Unia Boryszew 1

W roczniku 2012 spoza naszego powiatu była tylko Varsovia, która zdecydowanie górowała nad naszymi drużynami, które zaciekle ze sobą rywalizowały. Najlepiej wypadł Tajfun Brochów, który zajął drugie miejsce. Gospodarze, którzy zagrali w składzie: Kuba Gmurek, Kacper Pąk, Michał Jakubowski, Aleksander Kopka (najskuteczniejszy zawodnik biało-zielonych, 5 goli), Franek Stroński, Alan Szafrański, Piotr Jaworski, Dawid Wajs, Kacper Winnicki, Mateusz Bednarek oraz Michał Bednarek, stanęli na najniższym stopniu podium. W tym roczniku także najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Bzury – Piotr Jaworski.

W rolę sędziów wcielili się tym razem zawodnicy drużyny seniorów – Adam Zając, Mateusz Struzik oraz Maciej Brdeja.

Wyniki turnieju rocznika 2012

Bzura Chodaków – CSP I Rybno 1:1

Bzura Chodaków – Unia Boryszew 3:1

Bzura Chodaków – Tajfun Brochów 1:1

Bzura Chodaków – CSP II Rybno 4:0

Bzura Chodaków – Varsovia Warszawa 0:9

Kolejność turnieju

  1. Varsovia Warszawa 15
  2. Tajfun Brochów 10
  3. Bzura Chodaków 8
  4. CSP Rybno I 7
  5. Unia Boryszew

6 CSP Rybno II

W Chodakowie także odbył się trójmecz rocznika 2009. Unia Boryszew wygrała 3:0 z Bzurą Chodaków (gole: Marcel Donat, Kuba Kamiński, Oliwier Grupa) oraz przegrała 0:1 z Unią Iłów. Boryszewianie zagrali w składzie: Bednarski, Jaworski, Bdoal, Donat, Duplicki, Florczak, Jażdżyk, Jeznach, Chruśliński, Wójcik, Kamiński, Grupa, Bogdański oraz Paciorkowski.

Tomasz Ertman

fot.pixabay

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz