Strona główna Sport Coraz więcej par na piasku

Coraz więcej par na piasku

145
0
PODZIEL SIĘ

SIATKÓWKA Drugi eliminacyjny Turniej Grand Prix Sochaczewa w Siatkówce Plażowej zorganizowany na boisku w Karwowie zgromadził na starcie 16 par. W mocno obsadzonych zawodach zwyciężyła para Piotr Strożek/Adam Chrobot, pokonując w finale Łukasza Lewandowskiego i Marcina Kołodziejskiego 21:17. Trzecie miejsce zajęli Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski a czwarte Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski.

Zapraszamy na kolejny turniej eliminacyjny, który rozegrany zostanie w najbliższą sobotę (18.07) na Plaży Miejskiej. Start godzina 9.00, zapisy w dniu turnieju od 8.30.

Wyniki:
Łukasz Kosiorek/Robert Amróz – Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski 13:15

Mariusz Pakuła/Marcel Orzeszek – Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 2:15

Hubert Paradowski/Michał Deperas – Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 4:15

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka – Michał Werłaty/Robert Gajda 7:15

Jakub Kukieła/Jan Poński – Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 13:15

Patryk Kowalski/Cezary Michalski – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 11:15

Piotr Strożek/Adam Chrobot – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:9

Michał Kędzior/Vazgen Bagdaseryan – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 13:15

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski – Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 15:10

Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski – Michał Werłaty/Robert Gajda 15:0 vo (kontuzja)

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 15:12

Piotr Strożek/Adam Chrobot – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:13

Michał Kędzior/Vazgen Bagdaseryan – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 11:15

Patryk Kowalski/Cezary Michalski – Jakub Kukieła/Jan Poński 12:15

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka – Hubert Paradowski/Michał Deperas 15:10

Mariusz Pakuła/Marcel Orzeszek – Łukasz Kosiorek/Robert Amróz 8:15

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys – Błażej Ryczek/Michał Kasprzak 15:0 vo.

Jakub Kukieła/Jan Poński – Michał Werłaty/Robert Gajda 15:0 vo.

Maciej Cierpikowski/Patryk Pliszka – Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg 11:15

Łukasz Kosiorek/Robert Amróz – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 13:15

Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski – Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski 15:9

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski – Piotr Strożek/Adam Chrobot 3:15

Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys – Jakub Kukieła/Jan Poński 15:8

Kamil Dorodziński/Krzysztof Rąg – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 6:15

Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski – Krzysztof Gałecki/Jakub Cyprys 15:12

Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 5:15

Półfinały:
Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski – Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 15:11

Piotr Strożek/Adam Chrobot – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 15:9

O III miejsce: Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski – Patryk Jóźwiak/Piotr Kołaczkowski 17:21

Finał: Łukasz Lewandowski/Marcin Kołodziejski – Piotr Strożek/Adam Chrobot 17:21

Turniej sędziował Łukasz Smędowski.

Punktacja po II Turnieju:

  1. Łukasz Lewandowski 75 pkt
  2. Patryk Jóźwiak 65
  3. Krzysztof Gałecki 50

4-6. Piotr Strożek/Adam Chrobot/Damian Wojciuk 40

7-8. Kamil Wachul/Marcin Kołodziejski 35

9-10. Piotr Kołaczkowski/Damian Białorudzki 30

11-16. Robert Amróz/Łukasz Kosiorek/Kamil Dorodziński/Krzysztof

Rąg/Magdalena Sadlakowska/Damian Morawski 25

  1. Jakub Cyprys 20

18-21. Konrad Tomaszewski/Artur Tomaszewski/Mateusz Tański/Piotr Szerszeń 15

22-25. Mateusz Krzywicki/Mateusz Gmitrzak /Jakub Kukieła/Jan Poński 10

26-27. Jakub Gawryszczak/Dominik Niedbałka 5

IW

Fot. Tomasz Ertman