Strona główna Kultura Wirtualny koncert

Wirtualny koncert

223
0
PODZIEL SIĘ

SOCHACZEW Na koniec miesiąca Sochaczewskie Centrum Kultury zaprasza na koncert z Klubu Kontrast w konwencji post live. W sobotę 27 czerwca o godzinie 19.00 na YouTube oraz Facebooku udostępnione zostanie nagranie zespołu Leszek Wypych Trio. Zespół ten jest dobrze już znany w Sochaczewie.

Leszek Wypych Trio to zespół instrumentalny tworzący w takich gatunkach muzycznych jak rock, blues, country, pop oraz jazz. Trio jest autorskim projektem Leszka Wypycha, artysty muzyka sesyjnego i studyjnego. Tworzy i gra z wieloma zespołami. Często występuje jako akompaniator. Dodatkowo nagrywa muzykę do filmów i spotów TV. Leszek Wypych udziela również lekcji nauki gry na gitarze i e-korepetycji.

W trio towarzyszą mu przyjaciele, z którymi współpracuje w różnych innych projektach – Damian Szajkowski i Piotr Pawęska. Pierwszy z nich to perkusista, który zdobył sobie przydomek „Szaman”. Artysta ten zaczął grać już jako 10-latek. Obecnie prowadzi zajęcia indywidualne gry na perkusji oraz warsztaty muzyczne. Z kolei Piotr Pawęska jest basistą, muzykiem koncertowym i studyjnym, fanem syntezatorów i brzmień rodem z lat 80.

Koncert został nagrany w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury 26 maja. Warto go obejrzeć.

opr. BN

fot.pixabay