Strona główna Sport Promyk bez litości rozgromił rywali

Promyk bez litości rozgromił rywali

89
0

PIŁKA NOŻNA Sparingi w wykonaniu piłkarzy Promyka Nowa Sucha są jak dotychczas festiwalami strzeleckimi. Niebiesko-żółci nie patrząc na nic, aplikują swoim rywalom co najmniej dziesięć goli.

W meczu z przedstawicielem skierniewickiej A Klasy Rawką Bolimów nikt nawet nie przypuszczał, że może paść dwucyfrówka. Prowadzenie dosyć szybko osiągnęli gospodarze, jednak rywale błyskawicznie odrobili stratę. Promieniści w odpowiedzi strzelili dwa gole i na przerwę nasi piłkarze schodzili, prowadząc 3:1.

Wór z golami pękł dopiero w drugiej połowie. Najpierw dwa gole strzelili gospodarze, którzy spokojnie chcieli sobie pograć. Ambitni goście strzelili drugiego gola, czym rozjuszyli Promienistych. Sygnał do bardziej zdecydowanego ataku dał piętnastolatek – Maciej Księżak. Starsi koledzy poszli za przykładem utalentowanego „małolata” i jeszcze pięć razy piłka grzęzła w sieci bramki gości. Piłkarze z Nowej Suchej pokazali, że potrafią grać i strzelać gole. Pokazali też, że po przymusowej przerwie czują głód piłki i chcą w nią jak najczęściej grać, oby się nie znudzili.

Kolejny rywal Promienistych przynajmniej w teorii powinien być mocniejszy od poprzedniego, gdyż gra w okręgówce. Jednak nie taki diabeł straszny. Pogoń Godzianów zebrała tęgie lanie i zapewne wynik ten ze wstydem zostanie wpisany do jej kroniki klubowej. Promyk bez większych problemów wygrał 10:1 i był to najniższy wymiar kary. Po raz kolejny na listę strzelców w drużynie seniorów wpisał się utalentowany 15-latek Maciej Księżak.

W ślady swoich starszych kolegów poszli młodzicy Promyka. W sparingu ograli oni zespół Widok Skierniewice 9:0. Cztery gole w tym meczu zdobył Konrad Kornacki.

Promyk Nowa Sucha – Rawka Bolimów   11:2 (3:1)

gole: Łukasz Pacholski (2), Piotr Kamiński (2), Adrian Jaworski (2), Tomasz Jurczak, Kamil Wróbel, Maciej Księżak, Marcin Wawrzyniak, Rafał Dalke

skład: Bartłomiej Siekiera – Łukasz Pacholski, Marcin Gajda, Marcin Jaworski, Hubert Kowalski, Maciej Nowicki, Damian Chełmiński, Tomasz Jurczak, Jakub Nowakowski, Kamil Wróbel i Piotr Kamiński. Grali także: Michał Regulski, Patryk Felczak, Adrian Jaworski, Jakub Teodorowicz, Daniel Kaźmierczak, Jakub Pawlak, Paweł Księżak, Kamil Kościug, Rafał Dalke, Marcin Wawrzyniak, Maciej Księżak

Promyk Nowa Sucha – Pogoń Godzianów 10:1

gole: Rafał Dalke (4), Michał Regulski (2), Jakub Teodorowicz, Damian Chełmiński, Jakub Nowakowski, Maciej Księżak

Promyk Nowa Sucha – Widok Skierniewice 9:0 (3:0, 2:0, 4:0)

gole: Konrad Kornacki (4), Jakub Kowalski (2), Jakub Targaszewski, Adam Mońka, Szymon Adamcewicz

skład: Mikołaj Matusiak – Adam Mońka, Kuba Kasperek, Maciej Wasilewski, Paweł Ziółkowski, Filip Piaskowski, Szymon Adamcewicz, Konrad Kornacki i Jakub Kowalski. Grali także: Kacper Gierasik, Bartosz Skoneczny, Krystian Kocimski, Jakub Targaszewski, Szymon Brysiak