Strona główna Iłów Powrót kultury

Powrót kultury

227
0
PODZIEL SIĘ

IŁÓW Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie wznowił 6 czerwca częściowo swą działalność. Spotkania klubów, sekcji oraz koncerty z udziałem publiczności nadal są zawieszone.

Zajęcia z zumby dla dzieci i dorosłych rozpoczną się dopiero we wrześniu. Natomiast zajęcia wokalne dla zespołu Iłowiacy ruszą 6 lipca. Z kolei zajęcia wokalne dla dzieci i dorosłych po 15 czerwca. Wszystkie zajęcia stacjonarne, jak zapowiada dyrekcja GOK, prowadzone są zgodnie z zaleceniami sanitarnymi. Placówka zapewnia środki do dezynfekcji indywidualnej i dezynfekuje pomieszczenia. Nadal promowane są zajęcia online i wydarzenia w tym systemie na facebooku. Biuro GOK czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00, a dodatkowe informacje pod tel. (24) 277 41 87

– W budynku zostały wydzielone dwie strefy:   administracyjna i przeznaczona na zajęcia. Do każdej z nich jest osobne wejście. Strefa administracyjna ma je od strony ulicy Płockiej. Natomiast ta druga ma wejście boczne od strony parkingu. W trosce o bezpieczeństwo ograniczamy możliwość przechodzenia z jednej strefy do drugiej – informuje Małgorzata Kunz, dyrektor GOK w Iłowie.

Jak dodaje, wymagane są specjalne procedury bezpieczeństwa i zajęcia prowadzone są według zaleceń sanitarnych. Wymogiem jest dezynfekcja rąk i zasłanianie nosa i ust, choć w przypadku zajęć wokalnych trudno sobie wyobrazić śpiewanie w maskach ochronnych.

BN

fot.archiwum