Miał ponad 4 promile i doprowadził do wypadku samochodowego

Miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie i doprowadził do kolizji z citroenem. Kilka lat wcześniej zatrzymano mu prawo jazdy. Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo odpowie za spowodowanie kolizji.
Wczoraj policjanci z sochaczewskiej drogówki zauważyli, że na ul. 1 Maja doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Z ustaleń wynikało, że kierowca pojazdu marki Opel Astra uderzył w tył citroena, którego kierowca czekał na możliwość skrętu w lewo.

Wygląd kierowcy opla od razu wzbudził podejrzenia mundurowych. Badanie stanu trzeźwości 31 – latka wykazało prawie 4,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że kilka lat temu zatrzymano mu prawo jazdy.

W pewnym momencie sochaczewianin źle się poczuł, więc policjanci wezwali pogotowie. Zaraz po badaniu lekarskim został doprowadzony do policyjnego aresztu.

Jak wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Odpowie również za popełnione wykroczenie.

mł. asp. A. Dzik

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz