Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

432
0
PODZIEL SIĘ

Znikający telefon

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Teresin powiadomił policjantów, że nieznany sprawca ukradł mu telefon komórkowy. Do kradzieży doszło 22 czerwca na ul. Warszawskiej.

Rower odjechał

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł rower z klatki bloku przy ul. Żwirki i Wigury. Do zniknięcia roweru doszło 23 czerwca.

Na podwójnym gazie

JÓZIN Funkcjonariusze sochaczewskiej drogówki zatrzymali 53-letniego mieszkańca gminy Rybno, który kierował volkswagenem passatem mając ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymanie miało miejsce 23 czerwca w Józinie.

A to byli przebierańcy

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa zgłosiła policji, że nieznani sprawcy, którzy podawali się za hydraulików, weszli do mieszkania skąd ukradli kilka tysięcy złotych i biżuterię. Wizyta przebierańców miała miejsce 25 czerwca przy Al. 600-lecia w Sochaczewie.

 Skok po akumulator

SEROKI- WIEŚ Nieznany sprawca w piątek, 26 czerwca, włamał się do jednej z posesji w miejscowości Seroki – Wieś. Łupem złodzieja padł akumulator o wartości kilkuset złotych.

 Mandat za czołówkę

SARNÓW W niedzielę, 28 czerwca, w Sarnowie kierowca chevroleta doprowadził do kolizji z toyotą auris. Sprawca został ukarany mandatem.

opr. atu

fot.policja