Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

207
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Złapany na kradzieży

SOCHACZEW W poniedziałek, 15 czerwca policjanci zostali powiadomieni, że w markecie przy Al. 600 – lecia, obsługa ujęła sprawcę kradzieży. Mężczyzna zarobił mandat karny.

 Najechał i uciekł

SOCHACZEW Na obwodnicy miasta 16 czerwca doszło do kolizji. Kierowca mitsubishi colt doprowadził do kolizji z dacią. Po czym nie czekając na policję odjechał. Trwa ustalanie sprawcy zdarzenia.

Nie zachował dystansu

SOCHACZEW Kierujący skodą fabią nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Efektem tego było uderzenie przez niego w tył skody superb. Sprawca tej kolizji porzucił swój pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia. Do kolizji doszło 16 czerwca na ul. Licealnej.

Wojenna pamiątka

STARY DĘBSK Podczas prac polowych w Starym Dębsku rolnik znalazł niewybuch z czasów II Wojny Światowej. Policyjny pirotechnik potwierdził, że jest to pocisk przeciwpancerny o długości około 30 cm. Funkcjonariusze zabezpieczali miejsce znalezienia pocisku do czasu przyjazdu saperów, którzy wywieźli pocisk poza teren miejscowości, na wojskowy poligon. Do zdarzenia doszło 17 czerwca.

Staranowała samochód

SOCHACZEW Moment nieuwagi wystarczył, aby mieszkanka Sochaczewa kierująca oplem uderzyła w tył bmw. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny. Do zdarzenia doszło 18 czerwca na ul. Piłsudskiego.

Ktoś rozwalił płot

BRONISŁAWY Nieznany sprawca uderzył 18 czerwca w ogrodzenie posesji w Bronisławach. Po zniszczeniu płotu odjechał z miejsca zdarzenia. Trwa poszukiwanie sprawcy.

Ukarany pirat drogowy

KARŁOWO Policjanci ruchu drogowego z Sochaczewa zatrzymali do kontroli kierowcę volvo, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o więcej niż 50 km na godzinę. Kierowca stracił prawo jazdy i zarobił wysoki mandat karny. Do zdarzenia doszło 19 czerwca.

Jechał za szybko

KĄTY Kierowca peugeot 406 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Efektem tego było to, że stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w tył volvo. Do zdarzenia doszło 20 czerwca.

Kolizja na cofaniu

SOCHACZEW Kierowca mercedesa vito podczas cofania nie zachował zasad bezpieczeństwa i doprowadził do kolizji z fordem focusem. Do zdarzenia doszło 20 czerwca na ul. Gawłowskiej.

Skradziony z parkingu

ŻELAZOWA WOLA Nieznany sprawca ukradł volvo CX60 koloru czarnego z niestrzeżonego parkingu w Żelazowej Woli. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 czerwca po godzinie 16.00. Trwa ustalanie sprawcy kradzieży.

oprac. BN

fot.policja