Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

353
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW Kierowca mercedesa nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem. Sprawcy zderzenia policjanci wręczyli mandat karny. Do kolizji doszło 8 czerwca na ul. Toruńskiej.

Siła miłości

POWIAT Mieszkanka powiatu sochaczewskiego powiadomiła 8 czerwca policję, że na jednym z portali społecznościowych poznała mężczyznę. Ten zaś siłą sugestii doprowadził ją do niekorzystnego rozporządzeniem własnym mieniem. Policja apeluje o zachowanie rozsądku w kontaktach z osobami obcymi.

 Przeszarżował na motorze

SOCHACZEW Mieszkaniec gminy Brochów jadąc 9 czerwca na motorowerze zbytnio szarżował. Nagle stracił panowanie nad maszyną i przewrócił się. Z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Okradli plac zabaw

GRANICE Nieznani sprawcy ukradli 9 czerwca huśtawkę bocianie gniazdo oraz uszkodzili ogrodzenie terenu placu. Do zdarzenia doszło w miejscowości Granice.

Uderzyła na cofaniu

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa kierująca Audi podczas cofania doprowadziła do kolizji z renault. Do zderzenia doszło 10 czerwca na ul. Księcia Ziemowita.

Stracił pilarkę

ŚLADÓW Z jednego z gospodarstw w Śladowie nieznany sprawca ukradł pilarkę spalinową. Policjanci zostali wezwani do zdarzenia 11 czerwca.

Stracił prawko

JÓZIN Policjanci zatrzymali 11 czerwca kierowcę z gminy Rybno, gdyż przekroczył on dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 50 km na godzine. Do kontroli drogowej doszło w Józinie. Kierowca stracił prawo jazdy.

Taranował forda

SOCHACZEW Na ulicy Trojanowskiej doszło 12 czerwca do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca chryslera cruisera nie zachował bezpiecznej odległości. W efekcie uderzył w tył forda fiesty. Kierująca nim mieszkanka Sochaczewa trafiła do szpitala Policja ustala dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Pijany uderzył w pieszą

PAPROTNIA Rowerzysta uderzył w prawidłowo poruszającą się pieszą. Badanie wykazało, że był on pod wpływem alkoholu. Policja nałożyła na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło 13 czerwca.

Wjechał na motocykl

SOCHACZEW Na ul. Wyszogrodzkiej 14 czerwca doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca nissana nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w motocykl yamaha. Wyniku wypadku poszkodowany został motocyklista. Trafił on do szpitala.

Walnął w sygnalizację

ŻDŻARÓW Kierowca renault nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w słup sygnalizacji. Sprawca zdarzenia zarobił mandat karny. Do zdarzenia doszło 14 czerwca.

oprac. BN

fot.policja