Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

427
0
PODZIEL SIĘ

Nie ustąpił i zderzył się

SOCHACZEW Kierowca nissana primery, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z kierującym oplem insignią. Na sprawcę kolizji policja nałożyła mandat karny. Do zdarzenia doszło 1 czerwca na ulicy Słowackeigo.

Najechał na zaparkowany

WÓJTÓWKA Kierowca volkswagena golfa zagapił się i najechał na zaparkowany na poboczu volkswagen touran. Do kolizji doszło 1 czerwca Wójtówce.

 Senior okradziony

SOCHACZEW Moment nieuwagi wystarczył, by 79-letni mieszkaniec Warszawy stracił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Nieznany sprawca pozbawił do własności. Do zdarzenia doszło 2 czerwca na ulicy Pokoju.

Pijani z synem

SOCHACZEW Policjanci dostali 2 czerwca zgłoszenie, że pijani rodzice mają pod opieką
nieletniego syna. Od razu skierowali się pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że ojciec miał ponad promil alkoholu w organizmie, a a matka ponad 2,5 promila. W tej sytuacji ich syn został przekazany pod opiekę dorosłego członka dalszej rodziny. Do interwencji doszło na ulicy Kawrwowskiej.

Ukradł wózek

TERESIN Policja została poinformowana 3 czerwca, że nieznany sprawca ukradł wózek widłowy. Do zdarzenia doszło w Teresinie. Trwa poszukiwanie sprawcy.

Odnalazł się

SOCHACZEW W ręce policji wpadł poszukiwany 33-letni mieszkaniec Sochaczewa. Policja poszukiwała go, gdyż miał do odsiedzenia karę pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło 3 czerwca na ulicy mostowej.

Uderzył i uciekł

SOCHACZEW Nieznany sprawca doprowadził 4 czerwca do kolizji drogowej na ulicy Chopina. Uderzył w zaparkowanego na poboczu forda i uciekł z miejsca zdarzenia. Trwa poszukiwanie sprawcy kolizji.

Jechał bez prawa

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali 5 czerwca do kontroli drogowej kierowcę hondy. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenie nałożono na niego mandat karny. Do zdarzenia doszło na ul. Gawłowskiej.

Nie zachowała dystansu

KUZNOCIN Kierująca fiatem seicento nie zachowała bezpiecznej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i doprowadziła do kolizji z hyundai’em i20. Do zderzenia aut doszło 5 czerwca w Kuznocinie.

Ktoś ukradł rower

SOCHACZEW Nieznany sprawca ukradł 6 czerwca rower na szkodę 44-letniego mieszkańca Sochaczewa. Do zdarzenia doszło na ul. Piłsudskiego.

Zatankował i odjechał

JANÓWEK DURANOWSKI Na stacji paliw nieznany kierowca zatankował paliwo. Po czym nie płacąc za nie uciekł. Do zdarzenia doszło 7 czerwca.

Na podwójnym gazie

KAMION Mieszkaniec gminy Brochów kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Badanie na trzeźwość wykazało ponad 2 promile w organizmie. Ponadto kierowca volkswagena polo po pijanemu doprowadził do kolizji ze skodą. Na szczęście obyło się bez ofiar. Do zdarzenia doszło 7 czerwca w Kamionie.

Oprac. BN

fot.policja