Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

366
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Ukradli ogrodzenie

TERESIN – GAJ Policjanci zostali poinformowani 25 maja o kradzieży 80 metrów metalowej siatki ogrodzeniowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Teresin – Gaj.

Zderzyła się z dwoma

ŻUKÓW Kobieta prowadząca audi doprowadziła do kolizji z volkswagenem i oplem. Na szczęście obyło się bez ofiar. Sprawczyni kolizji ukarana została mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 26 maja.

Wpadli z narkotykami

SOCHACZEW Na ulicy Zamkowej został zatrzymany podczas kontroli drogowe 29-letni kierowca volvo. W jego pojeździe policjanci znaleźli dwie torebki z białym proszkiem. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Do zdarzenia doszło 27 maja.

Piła przy dzieciach

ROKOTÓW Policjanci dostali 28 maja zgłoszenie, że kobieta będąca pod wpływem alkoholu zajmuje się małoletnimi dziećmi. Na miejscu ustalono, że zarówno matka, jak i ojciec są nietrzeźwi. Troje dzieci przekazano pod opiekę trzeźwego członka rodziny.

Wpadł na patrol

SOCHACZEW Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę peugeota. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma 0,7 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 28 maja na ul. Żeromskiego.

Stracił prawko

MISTRZEWICE Policjanci zatrzymali 30 maja do kontroli drogowej kierowcę daewoo lanosa, który przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 kilometrów na godzinę. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali mandatem karnym.

Okradziona z precjozów

SOCHACZEW Mieszkanka Sochaczewa powiadomiła, że nieznany sprawca włamał się do mieszkania. Łupem złodzieja padła biżuteria. Do zdarzenia doszło 30 maja na ul. Wojska Polskiego.

Rozpylił farbę

SOCHACZEW Do nietypowego ataku doszło na ul. Topolowej. Nieznany sprawca rozpylił farbę przez szczelinę w blaszanym garażu. Opary uszkodziły zaparkowanego w nim citroena. Do zdarzenia doszło 31 maja.

Oprac. BN

fot.policja