Złapany po pościgu

SOCHACZEW Chwilę po kradzieży odzieży sportowej złodziej został ujęty przez pracowników sklepu. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży w warunkach recydywy.

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o ujęciu w jednym z sochaczewskich sklepów złodzieja. Z ustaleń wynikało, że jeden z klientów zauważył mężczyznę, który ukradł obuwie, więc zgłosił to obsłudze. Chwilę później sprawca wybiegł ze sklepu, lecz po krótkim pościgu został ujęty przez pracowników. Na miejsce wezwano policyjny patrol.

Ustalono, że mężczyzna ukradł 10 sztuk krótkich spodni i obuwie znanych sportowych marek. Oprócz tego znaleziono przy nim urządzenie do usuwania klipsów zabezpieczających przed kradzieżą. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do sochaczewskiej komendy. Skradziony towar o wartości blisko 1400 złotych zostanie zwrócony do sklepu.
Policjanci przedstawili mieszkańcowi Radomia zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu kara 7,5 roku pozbawienia wolności.

opr. atu

fot.pixabay

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz