Policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego następnego pijanego kierowcę

Przekroczył dozwoloną prędkość, nie korzystał z pasów bezpieczeństwa, nie posiadał prawa jazdy, a podczas kontroli drogowej okazało się, że ma 1,2 promila w organizmie. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnione wykroczenia nałożono na niego mandat karne.
Policjanci z sochaczewskiej drogówki kontrolowali prędkość w miejscowości Helenka. Podczas jednego z pomiarów okazało się, że kierowca forda jedzie za szybko. Urządzenie wskazało 84 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego do kontroli drogowej i od razu zauważyli, że 44 – letni mieszkaniec Sochaczewa nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało 1,2 promila. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania.

Wczoraj w Posterunku Policji w Młodzieszynie usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, które jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności. Za popełnionego wykroczenia  – kierowanie bez uprawnień, niekorzystanie z pasów bezpieczeństwa i przekroczenie dozwolonej prędkość został ukarany mandatami karnymi.

KPP Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz