Strona główna Sochaczew miasto Otworzą park linowy i pływalnię

Otworzą park linowy i pływalnię

381
0
PODZIEL SIĘ

Od soboty 6 czerwca wchodzi w życie IV etap znoszenia obostrzeń, w tym dalsze odmrażanie sportu. Od tego dnia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzy dla klientów swoje obiekty, m.in. miejską pływalnię „Orka” przy ul. Olimpijskiej i po raz pierwszy park linowy w Chodakowie.

Zgodnie z zapowiedzią rządu od 6 czerwca ponownie uruchomiona zostanie działalność związana z poprawą kondycji fizycznej i sportem. Umożliwi to otwarcie m.in. basenów, siłowni, klubów fitness i sportów walki, kręgielni, parków trampolin, skateparków, ścianek wspinaczkowych. Wiele sochaczewskich stowarzyszeń sportowych będzie mogło wrócić do treningów.

Możliwa będzie także organizacja imprez sportowych do 150 osób w przestrzeni otwartej. Oznacza to, że kluby piłkarskie, wykorzystujące obiekty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Warszawskiej i Chopina, będą mogły rozgrywać mecze sparingowe. W przypadku Bzury Chodaków być może barażowe. Nie tylko stowarzyszenia, ale również klienci indywidualni od soboty 6 czerwca będą mogli korzystać z rozszerzonej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

ms

fot.MOSiR