Strona główna Polska Mistrz Polski w motocrossie niszczył pole. Rolnik dał mu nauczkę

Mistrz Polski w motocrossie niszczył pole. Rolnik dał mu nauczkę

1196
0
PODZIEL SIĘ

Artur Puzio znany także ze startów w Sochaczewie, który dwa razy zdobył tytuł mistrza Polski w motocrossie, chciał nauczyć internautów, jak przeskakiwać motocyklem nad rowami z wodą. Na miejsce “treningu” wybrał pole, na którym niedawno posiano zboże. Zauważył to właściciel pola, który zaatakował Puzię i towarzyszącego mu brata. Opublikowane w sieci nagranie spotkało się z krytyką, na którą motocyklista wulgarnie odpowiedział.

– To ja, Artur Puzio. W dzisiejszym odcinku pokażemy wam, jak pokonywać rowy i wodne przeszkody – tymi słowami dwukrotny mistrz Polski w motocrossie przywitał się w swoim najnowszym filmie zamieszonym w środę na YouTube. Zatytułował go “Mściwy rolnik chciał mię utopić” (pisownia oryginalna).

Przyznał, że chce jeździć po świeżo posianym zbożu. – Mam nadzieję, że rolnik nie będzie gonił mnie i próbował we mnie rzucać młotkiem. Ogólnie to w waszej okolicy radzę wam, żebyście nie jeździli po polu rolników, bo ci skubańcy potrafią być mściwi wbrew pozorom – stwierdził.

W pewnym momencie do motocyklisty jeżdżącego po polu przybiegł starszy mężczyzna. Trzymał on w rękach drewniane sztachety i uderzył nimi Puzia. Obejrzyjcie co było dalej.
Do prokuratura trafiło zawiadomienie przeciwko crossowcowi.