Strona główna Chodaków Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia hale sportowe przy ulicy Chopina

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji udostępnia hale sportowe przy ulicy Chopina

218
0
PODZIEL SIĘ

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż udostępnia obiekty sportowe przy ul. Chopina 101, tj. halę sportową, stadion piłkarski, boisko ze sztuczną nawierzchnią na zasadach wskazanych w w/w rozporządzeniu.

Hala sportowa: na salach i halach sportowych może przebywać w tym samym czasie, z wyłączeniem ich obsługi, odpowiednio 16 osób i 2 trenerów (dla obiektów o powierzchni do 800 m2).

Stadion piłkarski: na pełnowymiarowych otwartych boiskach może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 22 osoby i 4 trenerów korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi. Dopuszcza się podział boiska na dwie części, z zachowaniem strefy buforowej o szerokości 5 m, przy czym na każdej połowie może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 16 osób i 3 trenerów korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi. Stadion piłkarski dostępny wyłącznie dla klubów sportowych i stowarzyszeń.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią: na boisku może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 14 osób i 2 trenerów korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi.
Grafik korzystania z boiska ze sztuczną nawierzchnią oraz hali sportowej do ustalenia pod nr telefonu: 667 080 171.
Nie ma możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego (poza toaletą).
Osoby korzystające z w/w obiektów powinny posiadać własny sprzęt sportowy (piłki).

MOSiR