Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

347
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Uderzyła w słup

IZBISKA Z niewiadomych przyczyn 44-latka kierująca audiA6 straciła panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechała na pobocze i uderzyła w słup energetyczny. Do zdarzenia doszło 18 maja.

 Sarna zdewastowała

WŁADYSŁAWÓW Wbiegająca na drogę sarna doprowadziła 18 maja do kolizji dwóch aut. W wyniku zdarzenia pojazdy zostały uszkodzone. Są to lexus i ciągnik siodłowy volvo. Sprawczyni zbiegła.

Sprawca kolizji

WÓTÓWKA Pijany 30-letni mieszkaniec Sochaczewa, który kierował opem astrą spowodował kolizję w Wójtówce. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali mu również prawo jazdy. Do zdarzenia doszło 20 maja.

 Źle skręciła

BIBIAMPOL Kierująca toyotą podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo doprowadziła do zderzenia z volkswagenem passatem. Na sprawczynię zdarzenia drogowego nałożono mandat karny. Do kolizji doszło 20 maja .

Przeszarżował na drodze

ŻDŻARÓW Kierowca scanii nie dostosował prędkości do warunków ruchu i doprowadził 21 maja do kolizji z fordem. Następnie odbił się i uderzył w opla. Obydwa pasy ruchu na DK nr 50 były zablokowane przez kilka godzin. Poolicjanci wprowadzili na tej drodze ruch wahadłowy. Na sprawcę zdarzenia drogowego nałożono mandat karny.

Jechał bez prawka

SOCHACZEW Policjanci z drogówki zatrzymali 21 maja do kontroli kierowcę forda S-Max. W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zdarzenia doszło na ul. 15 Sierpnia.

Zakosił z garażu

CYPRIANY Nieznany sprawca włamał się 22 maja do garażu i ukradł z niego kosiarkę spalinową i elektronarzędzia. Do zdarzenia doszło w Cyprianach. Trwa poszukiwanie złodzieja.

Na gorącym uczynku

SOCHACZEW Pracownicy jednego z sochaczewskich sklepów ujęli 23 maja sprawcę kradzieży obuwia i odzieży sportowej. Koszt wycenionych łupów to około 1400 złotych. Mieszkaniec Radomia trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadać przed sądem za próbę kradzieży mienia znacznej wartości.

 Pijany na drodze

TERESIN – GAJ Policjanci zatrzymali 24 maja do kontroli drogowej kierowcę volkswagena passata. Urządzenie do badania stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna mial ponad 2,7 promila. 47-latek był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Jego auto zostało usunięte z drogi na koszt właściciela. Kierowca został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu.

Oprac. BN

fot.policja