Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

342
0
PODZIEL SIĘ

Wjechał w pole

BIELICE O sporym szczęściu może mówić kierowca opla astry, który stracił panowanie nad autem i wjechał w pole. Do zdarzenia doszło 11 maja w Bielicach.

Okradł budowę

SEROKI – WIEŚ Nieznany sprawca ukradł 12 maja z terenu budowy kabel i impregnat do zabezpieczania fundamentów. Do włamania doszło w miejscowości Seroki – Wieś.

Obrobił mieszkanie

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do mieszkania przy ulicy Warszawskiej. Jego łupem padła biżuteria oraz odzież. Straty są duże. Złodziej włamał się 12 maja.

Złapana małolata

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie z jednego ze sklepów na ulicy Pokoju, że obsługa przyłapała na gorącym uczynku o nieletnią, która kradła kosmetyki.13- latka została przekazana pod opiekę matki. Do zdarzenia doszło 13 maja.

Kradzież na BLIK-a

TERESIN Mieszkaniec gminy Teresin padł ofiarą oszusta. Policjanci zostali powiadomieni, 13 maja, że wysłał on kod BLIK osobie, która podszyła się pod jego kolegę. Mężczyzna stracił 1000 złotych. Trwa poszukiwanie sprawcy oszustwa.

Pijana z maluchem

SOCHACZEW Na Alei 6000-Lecia policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwej matki, która miała pod opieka małe dziecko. Mieszkanka Sochaczewa miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. 3,5- letnie dziecko trafiło pod opiekę członka rodziny. Do zdarzenia doszło 14 maja.

Zatrzymali prawko

MASZNA Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który przekroczył limit 24 punktów karnych. Do zdarzenia doszło 15 maja w miejscowości Maszna.

Stracił portfel

SOCHACZEW Nietrzeźwy mieszkaniec Sochaczewa powiadomił, że stracił portfel z pieniędzmi podczas libacji alkoholowej z nieznajomymi osobami. Do zdarzenie doszło 16 maja przy Pasażu Duplickiego.

Naciął stację paliw

ANDRZEJÓW DURANOWSKI Obsługa stacji paliw w Andrzejowie Duranowskim poinformowała policję, że kierowca BMW zatankował paliwo i odjechał nie uiszczając opłaty. Do zdarzenia doszło 16 maja. Trwa poszukiwanie nieuczciwego kierowcy.

Wpadł pirat drogowy

NOWA SUCHA Mieszkaniec powiatu skierniewickiego stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Na sprawce wykroczenia nałożono mandat karny. Do kontroli doszło 17 maja w Nowej Suchej.

Oprac. BN

fot.pixabay