Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

416
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Wymusił pierwszeństwo

SOCHACZEW Kierowca opla wymusił na ul. Gawłowskiej pierwszeństwo przejazdu na motorowerzyście. Ty samym doprowadził do kolizji. Policja zatrzymała dowód rejestracyjny auta z powodu uszkodzeń powstałych od zderzenia. Kierowca opla zarobił też mandat karny> Do zdarzenia doszło 27 kwietnia.

Pijany wjechał na fiata

KOŻUSZKI KOLONIA Policjanci z drogówki zatrzymali 55-letniego rowerzystę, który był 28 kwietnia sprawcą kolizji. Mężczyzna wjechał prosto pod koła samochodu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

Zderzyły się auta

TERESIN Sprawca kolizji w Teresinie zarobił mandat karny. 29 kwietnia, 19-letni kierowca kia stone oprowadził do kolizji z kierowcą volkswagena. Mężczyzna nie zachował podstawowych zasad bezpiecznej jazdy wymuszając pierwszeństwo na drodze.

Kradzież w bloku

SOCHACZEW Nieznany sprawca włamał się do mieszkania w bloku przy ul. Targowej. Łupem złodzieja padły schowane w domu pieniądze, a także zegarki i alkohol. Do zdarzenia doszło 29 kwietnia.

Kradzież biżuterii

SOCHACZEW Sochaczewska Komenda Policji została powiadomiona, że na terenie powiatu sochaczewskiego doszło do kradzieży biżuterii wartej kilkanaście tysięcy złotych. Złodziej sprzedał łup w lombardzie. Zdarzenie zostało zgłoszone 30 kwietnia. Policja z uwagi na dobro śledztwa nie ujawnia szczegółów trwającego postępowania.

Donos na ojca

KAMION PODGÓRNY Policjanci dostali 1 maja zgłoszenie, że pijany ojciec zajmuje się małoletnimi dziećmi. Natychmiast patrol policji pojechał pod wskazany adres. Jednak doniesienie nie potwierdziło się. Po zbadaniu alkotestem okazało się, że zajmujący się dziećmi ojciec jest trzeźwy.

Staranowała fiata

IŁÓW Kobieta kierująca mazdą nie udzieliła na ul. Warszawskiej w Iłowie pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z fiatem. Do zdarzenia doszło 2 maja. Sprawczyni zdarzenia drogowego zarobiła mandat karny. Policjanci zatrzymali też dwa dowody rejestracyjne, gdyż samochody były zbyt uszkodzone i mogły stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym.

Lewe donosy

SOCHACZEW Pijany 19 – letni mieszkaniec Sochaczewa w ciągu kilkudziesięciu minut zgłosił pięć interwencji, które okazały się bezpodstawne. Do zdarzenia doszło 2 maja na ul. Kościńskiego. Żartowniś poniesie konsekwencje swego wygłupu i wzywania policji do nieistniejących zdarzeń.

Trafił do aresztu

SOCHACZEW Policjanci dostali zgłoszenie, że przed sklepem leży nietrzeźwy mężczyzna. Mieszkaniec Sochaczewa został doprowadzony do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia. Do zdarzenia doszło 3 maja.

Oprac. BN

fot.policja