Strona główna Kronika kryminalna Kronika kryminalna

Kronika kryminalna

368
0
PODZIEL SIĘ
fot.policja

Staranował opla

PAPROTNIA Kierowca seata leona nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Sktkiem nadmiernej prędkości było uderzenie w tył opla. Na sprawcę nałożono mandat karny. Do zderzenia doszło 4 maja w Paprotni.

Spuścił paliwo

TERESIN Nieznany sprawca ukradł 4 maja około 550 litrów oleju napędowego z ciężarówki daf. Złodziej spuścił paliwo z baku samochodu zaparkowanego na parkingu w Teresinie.

Kolizja na drodze

SOCHACZEW Na Alei 600-lecia kierowca porsche doprowadził do kolizji z seatem. Do zdarzenia doszło 5 maja.

Wpadł poszukiwany

ROKOTÓW Policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego zatrzymali od dłuższego czasu poszukiwanego mężczyznę. Wpadł on w Rokotowie 5 maja. Poszukiwany był w celu odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności.

Okradli transformator

SOCHACZEW Policjanci zostali powiadomieni, że nieznani sprawcy ukradli miedziane elementy z transformatora. Zniknęło około 200 metrów kabli. Do zdarzenia doszło 6 maja na ul. Długiej.

Uderzył i uciekł

ADAMOWA GÓRA Nieznany sprawca doprowadził 6 maja do zderzenia z oplem astra w Adamowej Górze. Kierowca pirat po kolizji zbiegł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy i świadków.

Ukradł narzędzia

BOGDANIEC Nieznany sprawca włamał się 7 maja do garażu na jednej z posesji w Bogdańcu. Złodziej ukradł narzędzia ogrodnicze znanej marki. Straty są dość spore i trwa poszukiwanie sprawcy włamania.

Znikło bmw

GAWŁÓW Nieznani sprawcy ukradli 8 maja pojazd marki BMW X5 z posesji w miejscowości Gawłów. Trwa ustalanie okoliczności i sprawcy kradzieży.

Skradzione borówki

KROMNÓW Policjanci zostali 9 maja powiadomieni, że nieznany sprawca ukradł siedem sadzonek borówek amerykańskich z jednej z posesji. Do zdarzenia doszło w Kromnowie.

Na gorącym uczynku

WÓJTÓWKA Ochrona jednego z marketów ujęła na gorącym uczynku sprawcę kradzieży sklepowej. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny. Do zdarzenia doszło 9 maja.

Stracił prawko

SOCHACZEW Kierowca lexusa przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km na godzinę. Do zdarzenia doszło na na ulicy Warszawskiej w Sochaczewie. Policjanci zabrali 29-latkowi prawo jazdy. Ukarano go również mandatem karnym. Do zdarzenia doszło 10 maja.

Jeden wymusił, drugi wypił

SOCHACZEW Na ulicy Warszawskiego w Sochaczewie doszło do zdarzenia drogowego. Z ustaleń policji wynika, że 81-letni kierowca audi A3 nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena golfa, których chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu. Starszy mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Natomiast kierowca volkswagena odpowie za kierowanie autem w stanie nietrzeźwym. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało u niego 1,3 promila. Kolizja wydarzyła się 10 maja.

 Oprac. BN

fot.policja